«Милосердя і доброта – людства два крила»

03-10-2016 Переглядів: 34

У День милосердя курсанти ННІ №1 відвідали Спеціальну загальноосвітню школу-інтернат «Надія», пригостили діток солодощами та домовились про наступну зустріч. Молоді поліцейські проявили жест людяності, добродіяння, що перебувають у нерозривній єдності, являють собою форми соціальної активності людини. Адже у нинішньому суспільстві ми можемо спостерігати жорстокість, несправедливість і зло. Багато перестають пам’ятати про такі важливі речі, як милосердя і доброта. Необхідно зупинитися хоча б на секунду і згадати, що ми перш за все люди, і треба ставитися один до одного по-людськи.

«Милосердя і доброта – людства два крила»

Милосердя — це прояв любові до ближнього. Так пишуть у багатьох книгах. Але ближні — це не тільки родичі і друзі, це абсолютно всі люди, які нас оточують. Необов’язково проявляти «любовні» почуття, достатньо елементарної поваги до оточуючих. Ще можна сказати, що милосердя — це свого роду доброзичливість, бажання допомогти, нічого не вимагаючи натомість. Ці якості притаманні кожній людині, просто потрібно знайти їх в собі.

«Милосердя і доброта – людства два крила»

Варто спробувати бути трішки добрішим, поважати людей і допомагати їм, якщо вони цього потребують. І тоді ви помітите, що оточуючі відповідають вам тим же, світ навколо вас зміниться.

«Милосердя і доброта – людства два крила»

Милосердя — це шлях до вершин!

ННІ № 1

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X