Меморандум про співпрацю: відкриття нових можливостей

14-12-2017

Днями між Національною академією внутрішніх справ і Київським університетом імені Бориса Грінченка, в урочистій обстановці під час святкування Дня Університету, був підписаний договір про співпрацю.

Меморандум про співпрацю: відкриття нових можливостей

Очільники вишів доктор юридичних наук, професор Володимир Чернєй і доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Огнев’юк обмінялися теплими словами на адресу один одного і зауважили, що цей договір відкриває нові можливості для наукового-педагогічного складу і здобувачів вищої освіти обох вищих навчальних закладів. Особливо в таких напрямах як розвиток мовної політики і мовної ситуації в Україні, реалізації мовних прав особи, мовного оформлення текстів юридичних документів і нормативно-правових актів, аналізу теоретичних засад юридичного термінознавства, а також культури професійного мовлення правника.

Меморандум про співпрацю: відкриття нових можливостей

Меморандум про співпрацю: відкриття нових можливостей

Підписанню договору передувала активна співпраця в науково-дослідній сфері. Зокрема, 22 лютого 2017 року була проведена спільна студентсько-курсантська наукова конференція на тему: “На перетині мови і права”, в якій взяли участь курсанти і студенти 1-го курсу Національної академії внутрішніх справ, а також студенти Інституту філології та Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Меморандум про співпрацю: відкриття нових можливостей

Слід зауважити, що в академії приділяють особливу увагу розвитку та функціонуванню української мови. Вже 14 років поспіль кафедрою юридичного документознавства академії проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція з проблем розвитку та функціонування державної мови “Українська мова в юриспруденції: стан, проблеми, перспективи”. З гордістю можемо сказати, що зазначена конференція є майданчиком не лише для метрів, досвідчених науковців, а й для молодих дослідників-початківців, де кожен може висловити свою позицію з приводу розвитку державної мови.

Тож чекаємо з нетерпінням нових спільних заходів, які допоможуть розкрити здібності студентів і курсантів, здійснити обмін досвідом між науково-педагогічними працівниками у проведенні освітніх занять, відкрити нові грані науки, а найголовніше – утвердитись державній мові у всіх сферах суспільного життя!

 

 

Відділ організації науково-дослідної роботи

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X