Курсанти Національної академії внутрішніх справ відвідали Дарницький дитячий будинок-інтернат

30-05-2014 Переглядів: 44

30 травня волонтери НАВС передали вихованцям з особливими вадами одяг та продукти харчування, а також влаштували святковий концерт.

Курсанти Національної академії внутрішніх справ відвідали  Дарницький дитячий будинок-інтернат

Щорічно в такі свята як День Святого Миколая, Різдво та День захисту дітей курсанти ННІ підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та Національної гвардії відвідують Дарницький дитячий будинок-інтернат. Тут на постійному проживанні знаходяться дівчата з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуговуватись та потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Курсанти Національної академії внутрішніх справ відвідали  Дарницький дитячий будинок-інтернат

Колектив інституту постійно надає благодійну допомогу в організації дозвілля, господарчих робіт з благоустрою території закладу тощо.

Як зазначила директор Дарницького дитячого будинку Олена Грибовська: «Ми дуже вдячні керівництву академії та безпосередньо інституту, за увагу, підтримку та дружелюбне ставлення до наших вихованців. Вони, як ніхто інший, потребують уваги та турботи, і такі дні для них це справжнє свято».

Курсанти Національної академії внутрішніх справ відвідали  Дарницький дитячий будинок-інтернат

Організатори дарували всім присутнім пісні, танці, музичні номери, а діти, в свою чергу, відплачували усмішками, оплесками і гарним настроєм. По закінченню концерту вихованці поспілкувались з курсантами, та ще довго не хотіли їх відпускати, адже вони вже давно встигли стати друзями.

Ганна Вербило,
ВЗГ НАВС

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X