Курсанти академії відвідали Палац Правосуддя

11-06-2024 Переглядів: 137

За сприяння керівництва академії для курсантів 2 курсу (спеціалізації «Досудове розслідування») ННІ № 1 НАВС викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін Катерина Куцик та Андрій Кличков провели ознайомчу екскурсію до Верховного Суду.

Курсанти академії відвідали Палац Правосуддя

Курсанти академії відвідали Палац Правосуддя

Представниця Суду ознайомила присутніх з історією будівлі палацу, зведеного у ХVIII ст., а також особливостями діяльності судової установи, яка нині розміщується в її стінах. Гості довідалися про те, що оригінальні інтер’єри Кловського палацу давно втрачені, оскільки в різні епохи в ньому розміщувалися різні інституції та установи. Споруда неодноразово зазнавала істотних руйнувань через пожежі та війни, тож це вже її історична реконструкція.

Курсанти академії відвідали Палац Правосуддя

Незабутнє враження на курсантів справила Зала засідань Пленуму Верховного Суду, оформлена як експозиція за темою державності України: стіни приміщення прикрашені українського державною символікою різних часів – від Київської Русі й до періоду незалежності.

Майбутніх правників ознайомили зі структурою Верховного Суду, діяльністю Великої Палати, розповіли про досвід упровадження електронного судочинства та реалії його здійснення в умовах воєнного стану.

Також курсанти відвідали залу для конференцій та музей Верховного Суду, де переглянули експонати, присвячені історії українського судочинства та його видатним постатям.

Курсанти академії відвідали Палац Правосуддя

Такі екскурсії розширюють світогляд молоді, формують уявлення про засади функціонування судової гілки влади, що, безумовно, є необхідним для всебічної підготовки нової генерації правників-правоохоронців.

 

Відділення комунікації НАВС

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X