Курсантам Прикарпатського факультету театр дав можливість отримати безліч позитиву

22-09-2015 Переглядів: 33

Якби суть театру полягала лише в захоплюючому видовищі, можливо, і не варто було б вкладати в нього стільки сил. Але театр – це мистецтво відображати буття.

В Україні завжди любили веселі, жартівливі сцени з народного життя. Серед тематичного і жанрового розмаїття репертуару Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, який 20 вересня відвідали курсанти першого курсу разом з начальником Прикарпатського факультету Сергієм Брателем, однією з найкращих постановок українських комедій є п’єса І. К. Карпенка-Карого «Мартин Боруля», в якій висвітлюються проблеми актуальні для різних епох. Вистава порушує одну з вічних людських матерій – підміну моральних і духовних цінностей соціальним статусом.

Курсантам Прикарпатського факультету театр дав можливість отримати безліч позитиву

Людині притаманно чогось бажати, чогось домагатись, щось доводити. Та ж чи насправді це потрібно? Куди дійдемо, як бажання здійсниться? Можливо, краще зупинитися?.. Заможний селянин Мартин Боруля, посварившись із поміщиком Красовським, затіває судовий процес, щоб довести, що він такий же дворянин, як і сам Красовський. Мрія стати вище, вагоміше цілковито поглинає героя, котрий з рештою за тією химерою втрачає здатність реального сприйняття світу… Амбіції головного героя – бути “сопречисленним у дворяни”, приводять його до повного фізичного і духовного спустошення! Але життя дарує другий шанс для усвідомлення, що головне не чин, а порядність, чесність та відвертість…

Безліч актуальних життєвих ситуацій, колоритний гумор та соковита гра акторів залишили юних правоохоронців задоволеними своїм вибором вистави. Відвідування таких класичних театральних постановок містить в собі досить великий виховний потенціал, адже примушує глядача уважніше звернутись до розуміння себе, зрозуміти та упорядкувати власні прагнення та бажання.

Курсантам Прикарпатського факультету театр дав можливість отримати безліч позитиву

Прикарпатський факультет

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X