«Козацькому роду нема переводу»

12-10-2015 Переглядів: 30

12 жовтня в Національній академії внутрішніх справ відбувся конкурс-огляд стройової пісні серед курсантів вишу, присвячений Дню захисника Вітчизни, який Президент України Петро Порошенко запропонував відзначити під гаслом «Сила нескорених».

Захід відкрив ректор Національної академії Володимир Чернєй, який привітав усіх зі святом та зазначив, що в такі тяжкі для нашої неньки-України часи нам всім потрібно триматися разом та захищати наші надбання, боронити те, що завоювали наші діди та прадіди.

«Козацькому роду нема переводу»

По тому на Солом’янській площі розпочалось яскраве дійство: урочисті марші, танці та пісні про нашу Батьківщину, хореографічні постановки, виступ підрозділу почесної варти та голуби миру в небі.

«Козацькому роду нема переводу»

«Козацькому роду нема переводу»

Серце кожної людини, яка спостерігала за тим, що відбувалося, переповнювалося почуттям патріотизму та любові до рідної землі, а також тугою за воїнами, які зараз її захищають.

«Козацькому роду нема переводу»

«Козацькому роду нема переводу»

Зазначу, що після такого видовища журі було надзвичайно важко прийняти рішення, адже всі виступи були на високому рівні, однак, у результаті призові місця розподілились таким чином:

«Козацькому роду нема переводу»

Перше місце виборов навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції;

«Козацькому роду нема переводу»

Друге – розподілили між собою ННІ підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, психологічної служби та Національної гвардії України та інститут підготовки фахівців експертно-криміналістичних підрозділів;

Третє місце посіли інститут кримінально-виконавчої служби та центр спеціальної та фізичної підготовки.

Ми щиро вітаємо всіх переможців, адже переможених у такій справі бути не може, щиро зичимо їм творчого розвитку та нових високих здобутків.


Ганна Вербило,
ВЗГ НАВС

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X