Обмін практичним досвідом триває

29-11-2017

У Тбілісі (Грузія) вже другий день проходить регіональний семінар «Професійний розвиток та кар’єрне зростання у правоохоронній системі» за участю представників Національної академії внутрішніх справ: ректора Володимира Чернєя, проректора Сергія Чернявського, помічника ректора В’ячеслава Штучного та заступника начальника ГУНП Київщини – Андрія Нєбитова.

Сьогодні у робочих групах обговорювалися такі питання: відбір та навчання майбутніх правоохоронців, перепідготовка та підвищення кваліфікації поліцейських, їх кар’єрне зростання та заохочення тощо.

Обмін практичним досвідом триває

Після підбиття підсумків заходу відбулося засідання ректорів профільних закладів освіти країн-учасниць ГУАМ (регіональне об'єднання чотирьох держав: Грузії, України, Азербайджанської Республіки та Республіки Молдова, яке виступає за демократію та економічний розвиток). Керманичі вишів обговорювали проблемні питання поліцейської освіти, перебіг реформування правоохоронних органів у своїх країнах та особливості підготовки захисників правопорядку нової генерації.

Обмін практичним досвідом триває

Плідним результатом завершення дводенного семінару стало підписання Протоколу між Національною академією внутрішніх справ та Академією МВС Грузії про співпрацю в освітній та науковій діяльності. 

Обмін практичним досвідом триває

Обмін практичним досвідом триває

Відділення комунікації НАВС

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X