Кафедри кримінального процесу і криміналістики та судової медицини провели спільне засідання

13-12-2018 Переглядів: 72

13 грудня 2018 року відбулося спільне засідання кафедри кримінального процесу разом з кафедрою криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ.

Участь у заході взяли завідувачі кафедр, представник Інституту підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації, здобувачі вищої освіти наукового гуртка кафедри кримінального процесу.

Під час засідання учасники обговорили питання положень та необхідності поширення теоретичних знань у галузі європейських стандартів прав людини, розвитку навичок практичного застосування цих стандартів, підвищенню правової культури та рівня захищеності.

Здобувач вищої освіти 401 навчальної групи четвертого курсу ННІ №1 Анна Клімова розкрила основні категорії понять «Європейський Суд з прав людини» та «Європейська Конвенція із захисту прав людини», їх практичну значущість. Також курсанти 302 навчальної групи третього курсу ННІ №1 Горбенко Марія та Гончарук Марія докладно розповіли про найцікавіші прецеденти Європейського Суду з прав людини, зокрема, про рішення у справах «Федорченко та Лозенко проти України» і «Григорян та Сергієва проти України» (щодо дискримінації ромів).

Кафедри кримінального процесу і криміналістики та судової медицини провели спільне засідання

Наприкінці засідання було здійснено показ документальної кінострічки з даної тематики, рекомендованої Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України для перегляду в межах розгляду питання про дотримання прав людини відповідно до Конвенції, що зазначена вище.

Кафедри кримінального процесу і криміналістики та судової медицини провели спільне засідання

Кафедра кримінального процесу,
кафедра криміналістики та судової медицини

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X