«Імплементація європейських стандартів запобігання корупції в Україні»

13-02-2019

Шановні колеги!

Інститут підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації Національної академії внутрішніх справ запрошує Вас до дискусії за круглим столом на тему: «Імплементація європейських стандартів запобігання корупції в Україні», який відбудеться 22 березня 2019 року.

«Імплементація європейських стандартів запобігання корупції в Україні»

Метою круглого столу є обговорення актуальних питань запобігання корупції в умовах української державності, міжнародного досвіду у сфері реалізації антикорупційних заходів, сучасного стану та перспектив його використання в Україні.

Захід проводитиметься за участі наукових і науково-педагогічних працівників, а також працівників органів і установ у сфері забезпечення реалізації державної антикорупційної політики.

Форма участі – очна, заочна.

Мова круглого столу – українська, англійська.

Відкриття засідання об 11 год.

За результатами обговорення планується оформлення тез доповідей учасників круглого столу, що будуть розміщені на веб-порталі Національної академії внутрішніх справ.

Тези доповідей із зазначенням відомостей про автора (прізвище, ім’я, по батькові – без скорочень, науковий ступінь, вчене звання, посада, організація – без скорочень) прохання надіслати до 20 березня 2019 року на електронну адресу: ipo_navs@ukr.net із поміткою «КРУГЛИЙ СТІЛ».

Оргкомітет не несе відповідальності за зміст матеріалів доповідей та не здійснює редагування текстів. Тези доповідей, які не відповідають тематиці круглого столу, до розгляду не приймаються і автору не повертаються.

Усі витрати щодо відрядження (проїзд, проживання, харчування тощо) здійснюються учасником круглого столу за власний рахунок або за кошти організації (установи, закладу), яка його відрядила.

Контактні дані:

- 03035 м. Київ, площа Солом’янська, 1, Національна академія внутрішніх справ, Інститут підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації (4 поверх);

- (067) 7238185 Рожнова Вікторія Василівна

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X