I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

06-12-2017

Студентсько-курсантські роки більшість справедливо вважає чи не найкращими у своєму житті. Саме здобуваючи вищу освіту кожному курсанту та студенту академії надається шанс стати по-справжньому дорослою людиною, вчитися самостійності у прийнятті рішень та відповідальності за їх наслідки.

Із таких міркувань прийнято розглядати молодь, а особливо здобувача вищої освіти, своєрідним барометром соціально-економічного та політичного стану суспільства. А у цьому й полягає ідея курсантсько-студентського самоврядування - підтримувати та зміцнювати цей барометр. Тому ядром курсантсько-студентського руху нашої Альма-матер завжди були органи курсантського-студентського самоврядування, діяльність яких, спираючись на багаторічні традиції самоврядування в Україні та накопичений досвід діяльності в академії, спрямована на вдосконалення професійної компетентності здобувачів вищої освіти щодо процесу забезпечення належної якості вищої освіти, сприяння сумлінному виконанню обов’язків з одночасним захистом їх законних прав та інтересів, підвищення відповідальності за доручену справу із наданням курантам та студентам можливості гармонійного, творчого та інтелектуального розвитку особистості.

Усвідомлюючи відповідальність за якісне навчання та дисципліну, розуміючи важливість активної участі молоді та необхідність розвитку конструктивних партнерських відносин між курсантами та студентами в особі їх представників ‒ Парламенту курсантського (студентського) самоврядування, 29 листопада представники від усіх навчальних підрозділів академії зібралися з ініціативою ухвалення нового Положення про курсантське (студентське) самоврядування академії.

I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

Підсумки роботи органів курсантського-студентського самоврядування у минулому навчальному році, оголошення результатів виборів голови Парламенту курсантського (студентського) самоврядування та представників до складу Парламенту курсантського (студентського) самоврядування стали ключовими питаннями порядку денного заходу.

I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

На Конференції курсантсько-студентським активом було розглянуто низку надважливих питань, а саме:

- звіт про виконану роботу органів студентського (курсантського) самоврядування за 2016-2017 навчальний рік;

- обговорення та ухвалення Положення «Про курсантське (студентське) самоврядування Національної академії внутрішніх справ»;

- затвердження плану основних заходів органів курсантського (студентського) самоврядування на 2018-2019 навчальний рік;

- обрання та затвердження складу виборчої комісії та контрольно-ревізійної комісії;

- обговорення проекту Меморандуму про взаємодію та співпрацю між органами курсантсько-студентських самоврядування вищих навчальних закладів системи МВС України;

- оголошення результатів виборів представників до складу Парламенту курсантського (студентського) самоврядування академії та голови Парламенту курсантського (студентського) самоврядування академії.

Запропонований регламент роботи Конференції та порядок денний був підтриманий та повністю виконаний.

I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

Делегати Конференції підтримали пропозицію включити до складу робочої президії: у якості головуючого – голову студентського (курсантського) самоврядування академії Буртака Артема, у якості секретаря – першого заступника голови студентського (курсантського) самоврядування академії Мельник Марину, а також голову тимчасової виборчої комісії – Запорожець Анастасію.

I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

У процесі роботи Конференції голова тимчасової виборчої комісії Анастасія Запорожець виступила з повідомленням про виконану роботу організаційним комітетом з підготовки та проведення Конференції, тимчасовою виборчою комісією, а також дільничними виборчими комісіями. Продемонструвавши слайд-шоу з фотографіями виборчого процесу на усіх семи дільницях, було оголошено результати прямого таємного рейтингового голосування обраних представників до складу Парламенту курсантського (студентського) самоврядування. До виборчої комісії, було подано 12 заяв кандидатів на посаду члена Парламенту, проте у відповідності з підсумковими результатами, а також враховуючи сформований рейтинг до складу Парламенту, увійшло 7 представників: курсанти 3-го курсу навчально-наукового інституту № 1 Вовчемис Ірина, Молодих Елла, Луценко Алла та Лесик Яна, студент 3-го курсу навчально-наукового інституту № 1 Бакалінський Станіслав, курсант 3-го курсу навчально-наукового інституту № 2 Чижико Борис та студент 1-го курсу навчально-наукового інституту № 3 Головіна Катерина.

За результатами прямого таємного голосування на посаду голови Парламенту курсантського (студентського) самоврядування, перемогу в «президентській гонці» отримав Перушко Максим, курсант 3-го курсу навчально-наукового інституту № 1. Приємно відзначити конкуренцію, яка мала місце на цих виборах, адже Максим набрав 649 голосів, що всього на 16 голосів більше ніж у найближчого конкурента – студента 3-го курсу Литвин Валерії. В свою чергу, між другим та третім місцем мав дещо значніший відрив. Так, курсант 3-го курсу Сподинський Богдан закріпився на третьому місці з результатом в 510 голосів.

I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

До складу контрольно-ревізійної комісії з числа здобувачів вищої освіти було обрано: курсанта навчально-наукового інституту № 1 Герегу Яну, студента навчально-наукового інституту № 3 Грисюка Дмитра та курсанта Прикарпатського факультету Черниш Олену.

Новообраними членами виборчої комісії стали: студент 2-го курсу навчально-наукового інституту № 1 Борових Д.О., курсант 3-го курсу навчально-наукового інституту № 1 Качан Ю.С., студент 3-го курсу навчально-наукового інституту № 1 Криворучко Д.О., курсант 3-го курсу навчально-наукового інституту № 2 Піддубна Д.Е., курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту № 3 Червак Ю.О., курсант 2-го курсу навчально-наукового інституту № 3 Мигалко О.О., курсант 2-го курсу навчально-наукового інституту № 3 Жовтовський І.В.

I Конференція курсантсько-студентського самоврядування академії

Органи курсантського (студентського) самоврядування академії висловлюють щиру вдячність всім небайдужим здобувачам вищої освіти, які долучились до організації та проведення Конференції та тим, хто сприяв діяльності органів самоврядування, продовжує поділяти його ідеї, мету та принципи. Нам приємно відзначити, що саме курсантсько-студентське самоврядування продовжує бути прикладом для виявлення потенційних лідерів, небайдужих шукачів справедливості із формуванням у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом. А від цього значною мірою залежить формування національно-свідомого громадянина.

Ми вдячні керівництву академії за підтримку у реалізації ініціатив здобувачів вищої освіти, а також численним органам студентських самоврядувань України, які спільною працею зміцнюють курсантсько-студентський рух України. Спілкуючись та об’єднуючи власні позиції, ми досягаємо неабияких успіхів! Тому для новообраних представників хай дороговказом стануть слова легендарного Альберта Ейнштейна – «Серед безладу знайдіть простоту, серед розбрату знайдіть гармонію, в труднощах знайдіть можливість».

Регламент Конференції (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ

Протокол №1 Конференції (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ

Витяг з протоколу №16 засідання Координаційної ради студентського (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ

Витяг з протоколу №15 засідання Координаційної ради студентського (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ

Положення про студентське (курсантське) самоврядування Національної академії внутрішніх справ

План основних заходів Парламенту студентського (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ на 2018/2019 навчальний рік

Меморандум про співпрацю між органами курсантсько-студентського самоврядування вищих навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ

Актив самоврядування Національної академії внутрішніх справ

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X