Футбольне життя експертів-криміналістів

06-10-2014 Переглядів: 443

Академія завжди славилася сильною футбольною командою, яка неодноразово здобувала призові місця на турнірах.

5 жовтня команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів прийняла на своєму полі збірну шкіл Деснянського району, яку склали кращі футболісти 308, 321, 248, 286 шкіл, під керівництвом старшого військового керівника Коргана Олександра Миколайовича.

Гра видалася видовищною, на 30-й хвилині штрафний м'яч від Лєтвінова Миколи відкрив рахунок, та курсант ІІ курсу Новосад Володимир незабаром зрівняв його елегантним виходом один на один. Буквально через 4 хвилини наша команда вирвалася в лідери завдяки курсанту 2 курсу Коршунову Олегу, та «деснянець» Шолудько В'ячеслав одразу ж зрівняв рахунок у 2:2.

В другому таймі боротьба видалася не менш напруженою. Після невдалого штрафного і пропущеного м'яча, Володимир Новосад реалібітував команду двома голами на 70-й і 75-й хвилинах. 80-та хвилина відзначилася ще одним голом у наші ворота і рахунком 4:5.

За 5 хвилин до закінчення, герой гри Володимир Новосад забив гол рівності і вивів команду вперед із рахунком 6:5 у додатковий час.

Вітаємо нашу команду! Хлопці гідно захистили честь нашого інституту у нелегкому протистоянні.