Футбольна команда НАВС «Динамо-Академія» переможець змагань із футзалу серед студентських команд ЗВО м. Києва

18-04-2019 Переглядів: 517

17 квітня 2019 року в Центрі фізичного виховання та спорту Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського відбулося нагородження призерів змагань із футзалу серед студентських команд закладів вищої освіти міста Києва.

Футбольна команда НАВС «Динамо-Академія»   переможець змагань із футзалу серед студентських команд ЗВО м. Києва

Яскравим моментом відкриття церемонії став виступ Народного ансамблю барабанщиць Національної академії внутрішніх справ. Творчим подарунком колективу була художньо-вокальна композиція «Молодь змінює світ» у виконанні солістів Народного ансамблю пісні й танцю.

За підсумками зимових змагань 2018/2019 року перше місце здобула футбольна команда НАВС «Динамо-Академія». Кубок переможця чемпіонату ректору Національної академії внутрішніх справ Володимиру Чернєю вручив Президент ФАСК Володимир Місюра. Гравців і тренерів команди було нагороджено медалями та дипломами.

Збірна команда НАВС «Динамо-Академія» розпочала свій шлях до перемоги з першості міста Києва, де брали участь 11 команд закладів вищої освіти столиці. Футбольна команда провела 20 календарних зустрічей та 18 разів здобула перемогу, забивши у ворота суперників 146 м’ячів, 57 із яких забив Ярослав Кругляк. Саме він став «Кращим бомбардиром» турніру.