Діти на дорозі – правове виховання з усмішкою

25-04-2014 Переглядів: 27

Саме з таким девізом 23 квітня під егідою співробітників Солом’янського ВДАІ ГУ МВС України в Києві курсантами навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції спільно з ліцеїстами юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва провели на базі ЦБС Соломянського району столиці просвітницьке заняття з учнями 5-7 класів Спеціалізованої школи № 43 «Грааль» та Середньої загальноосвітньої школи № 69.

Діти на дорозі – правове виховання з усмішкою

Щирі усмішки та увага панували в аудиторії, де проводилось просвітницьке заняття. «Від безпеки дорожнього руху залежить життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху», - наголошували правоохоронці юним учасникам навчальних занять.

Виконанню завдань, поставлених перед співробітниками ДАІ, курсантами та ліцеїстами, сприяло педантичне ставлення до виконання своїх функціональних обов’язків старшого юрист-консульта Солом’янського ВДАІ ГУМВС України у м.Києві капітана міліції Оксани Іванової, голови активу курсантського самоврядування ННІПФПСКМ НАВС молодшого сержанта міліції Олени Кузьмич та голови юридичної клініки «Захист» ННІПФПСКМ НАВС молодшого сержанта міліції Івана Дулкая.

Діти на дорозі – правове виховання з усмішкою

Вміле поєднання гри та консультування з приводу дотримання Правил дорожнього руху дали свої результати. Юні учасники дорожнього руху активно ставили цікаві та доцільні питання як співробітникам ДАІ, так і курсантам академії. Велика кількість загадок, квестів, творчих завдань, казок, ситуативних задач та практичних занять, одне з яких полягало у тому, що учні особисто змогли побувати в патрульному автомобілі ДПС ДАІ та на мить відчути себе лицарем правопорядку на дорозі.

Діти на дорозі – правове виховання з усмішкою

Діти на дорозі – правове виховання з усмішкою

Наостанок учні залишили свої побажання для співробітників ДАІ та для курсантів і ліцеїстів академії, що підкріпили різнокольоровими відбитками своїх рук на знак дружби між школярами та правоохоронцями.

Діти на дорозі – правове виховання з усмішкою

Олена Кузьмич, голова активу
курсантського самоврядування

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X