Святкування Дня Європи на Прикарпатті

17-05-2019 Переглядів: 78

Я – Європа, колиска культури і мудрості,
Всім наукам початок я вірний дала.
Всіх людей закликаю до миру і людяності,
Світло знань у країни усі принесла.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відповідно до наказу Президента від 19 квітня 2003 року № 339/2003 відзначають День Європи. Святкування його − це важливий крок у самоідентифікації України як європейської держави. День Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Святкування Дня Європи на Прикарпатті

Святкування Дня Європи на Прикарпатті

Із цієї нагоди на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) НАВС кафедра соціально-гуманітарних дисциплін організувала круглий стіл «Європейський Союз: історія та сучасність».

Тема наукового заходу є надзвичайно актуальною, оскільки після проголошення європейського вектору розвитку наша держава в партнерстві з європейськими структурами за всіма напрямами своєї діяльності бере участь у світових інтеграційних процесах. Для України це складний, але перспективний час, що потребує значних зусиль і взаємодії науки та влади; час інновацій і стрімкого руху вперед в умовах реформування та модернізації.

Круглий стіл став нагодою для здобувачів вищої освіти осмислити й обговорити історію створення та сучасний етап розвитку Європейського Союзу. Доповідачі за допомогою інтерактивної дошки презентували актуальні проблеми інтеграції України у світовий та європейський простір, визначили механізми й інструменти її забезпечення, узагальнили досвід країн, що вже стали членами європейської спільноти.

Прикарпатський факультет

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X