Чемпіонат ННІ № 1 НАВС із гирьового спорту

18-03-2021 Переглядів: 1119

17 березня науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки провели змагання з гирьового спорту серед здобувачів вищої освіти ННІ № 1.

У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата. Особисту першість серед юнаків визначали в п’яти вагових категоріях, серед дівчат – у двох.

За результатами напруженої боротьби у ваговій категорії до 60 кг чемпіоном інституту став Владислав Корнієнко (112 н.г.), 2-ге місце виборов Роман Йосипок (112 н.г.), 3-тє – Денис Козаченко (209 н.г.).

У ваговій категорії до 70 кг переміг Євгеній Циганник (204 н.г.), 2-ге місце посів Ростислав Гуцуляк (102 н.г.), 3-тє – Іван Дзьома (103 н.г.).

У ваговій категорії до 80 кг 1-ше місце виборов Роман Бурковський (103 н.г.), 2-ге – Тимофій Бака (101 н.г.), 3-тє – Роман Думан (102 н.г.).

У ваговій категорії до 90 кг: 1-ше місце – Олег Стиранка (412 н.г.), 2-ге – Артем Павленко (207 н.г.), 3-тє – Володимир Капустін (101 н.г.).

У категорії понад 90 кг 1-ше місце виборов Андрій Оголь (310 н.г.), 2-ге – Андрій Гуляєв (211 н.г.), 3-тє – Андрій Козленко (308 н.г.).

Серед дівчат у ваговій категорії до 65 кг найсильнішою учасницею стала Яна Войтович (211 н.г.), 2-ге місце посіла Ангеліна Резніченко (104 н.г.). У ваговій категорії понад 65 кг 1-ше місце виборола Анна Строганова (208 н.г.), 2-ге місце – Яна Авєріна (202 н.г.), 3-тє – Анастасія Споденейко (305 н.г.).

У командному заліку впевнену перемогу здобула збірна команда першого курсу; 2-ге – посіли представники другого курсу, 3-тє – здобувачі 3-го курсу.

Вітаємо переможців і призерів, а учасникам зичимо перемог у наступних змаганнях!