Благодійність – ліки для душі

30-09-2016 Переглядів: 27

Доброчинність курсантів ННІ №1 – як почуття обов’язку, честі та гідності працівника поліції. Справжнє благо починається з доброго слова, моральної підтримки та дійсно важливої допомоги.

Керівництво інституту та працівники відділу соціально-гуманітарної роботи, психолог разом з курсантами відвідали Святошинський дитячий будинок-інтернат, де подарували його мешканцям багато тепла, радості й усмішок. Для того, щоб краще зрозуміти долю вихованців даного закладу, поринемо в його історію та сучасне функціонування. Будинок-інтернат було засновано у 1960 році. Створено його як будинок для малолітніх осіб з інвалідністю. Копітка праця у педагогів та вихователів, адже вони проводять з дітьми навчально-ігрову роботу, вчать читати, писати та лічити. Діти в міру своїх психофізичних можливостей оволодівають таким предметом, як соціально-побутове орієнтування, з дозволу лікаря займаються трудотерапією та фізкультурою. Цей заклад спрямований на виховання хлопців і налічує 158 вихованців, віком від 6 до 35 років.

Благодійність – ліки для душі

Заступники директора інституту Олександр Хуторянський та Юлія Терещенко обговорили з директором Святошинського дитячого будинку-інтернату Олександром Бескрестновим проблемні питання закладу та домовилися про подальшу співпрацю. Для ознайомлення з інтернатом проведено екскурсію, під час якої гості познайомилися з дітьми, їх дозвіллям, досягненнями, умовами проживання та загальним настроєм у дитячому будинку.

Благодійність – ліки для душі

Досить цікавим та пізнавальним був візит до майстерні, де вихованці змогли продемонструвати свої вміння, таланти та творчі досягнення. Вся кімната творчої релаксації була в картинках, малюнках різних доробках. Талановитою та різнобічною особистістю є вихованець інтернату Олександр Никитенко, який вміє вишивати бісером картини, ікони, гарно малює, має чудовий голос, досить вправний та спритний футболіст, а також з допомогою вихователів зробив ремонт в навчальній аудиторії.

Благодійність – ліки для душі

Свою силу, мужність і доброту проявили курсанти інституту під час прибирання прилеглої території інтернату. Вони завзято очистили паркову зону від поламаного гілля, опалого листя на радість мешканцям закладу.

Також працівники інституту передали вітання та солодощі вихованцям будинку-інтернату, а курсантський творчий колектив поділився своїм теплом, щирими усмішками, радістю та влаштував їм невеличкий концерт.

Благодійність – ліки для душі

Благодійність – ліки для душі

Благодійність має неабияке виховне значення, вона є джерелом доброти в серці, зцілює людські душі. Добрі справи є душевною необхідністю, сама можливість допомогти приносить велику радість та задоволення.

ННІ № 1

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X