Безперечні лідери турніру

26-03-2019 Переглядів: 802

25 березня у вісімнадцятому турі чемпіонату Києва з футзалу серед команд ВНЗ футбольна команда Національної академії внутрішніх справ «Динамо Академія» зіграла з командою Державного університету інфраструктури та технологій «Just ДУІТ». Ця гра була надзвичайно важливою, оскільки саме за її результатом вирішувалася наша дострокова перемога в Першій лізі Футбольної асоціації студентів Києва. З перших хвилин наша команда почала штурмувати ворота суперників. На перерву гравці пішли з рахунком 3:1 на користь «Динамо Академії». У другому таймі наші хлопці продовжували домінувати над суперником. Як підсумок, 8:3 на користь «Динамо Академії», що достроково стає переможцем Першої ліги ФАСК.

Слід відзначити головного бомбардира нашої команди Ярослава Кругляка, який у цьому матчі завів у ворота суперника цілих п’ять м’ячів і продовжує боротися за звання кращого бомбардира турніру. До офіційної перемоги залишилася ще одна гра, але за кількістю набраних очок команда академії беззаперечно стає чемпіоном турніру.

Вітаємо наших гравців із перемогою та бажаємо успіхів у завершальному матчі!