Академічна доброчесність: практичний вимір

15-04-2019 Переглядів: 212

Таку назву мала конференція, що 11-12 квітня відбулася в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», до роботи якої долучилися й представники науково-педагогічного складу Національної академії внутрішніх справ.

З вітальним словом до присутніх звернувся Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Андрій Мелешевич. Також слово мали Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт, заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Майкл Хакет, старша керуюча закордонними представництвами та програмами Американських Рад з міжнародної освіти Енн Доморад (США) та Сергій Ткаченко (CEO Антиплагіатної компанії Unicheck).

Академічна доброчесність: практичний вимір

Повернення довіри до вищої освіти, осучаснення процесу освіти, формування людини доброчесної, надання переваги щодо отримання освіти молоддю в Україні, а не закордоном – ось неповне коло проблем, до розв’язання яких долучилися модератори і спікери проекту.

Було наголошено, що академічна доброчесність – це елемент загальної культури суспільства. Завдання освіти – формування етичних громадян і професіоналів, здатних мислити і чинити етично навіть тоді, коли законів немає або вони не працюють. Саме в цьому і полягає якість здобутої освіти.

У межах секційної роботи відбулося ознайомлення з курсом «Основи академічного письма», орієнтованим на подолання розриву між сучасними школою та закладом вищої освіти.

Після вручення сертифікатів науково-педагогічні працівники НАВС мали честь зробити спільну світлину з Трішею Бертрам Галлант, представницею наглядової ради Міжнародного центру академічної доброчесності (Канада, США), живим класиком програм і наукових досліджень у царині академічної доброчесності.

Академічна доброчесність: практичний вимір

Модератори й організатори конференції повідомили, що всі матеріали, які стосуються інтелектуальної, нормативної роботи в напрямі академічної доброчесності, розміщені на сайті saiup.com.ua у вільному доступі, що має сприяти реформуванню системи освіти, набуттю нею таких форм, що відповідають викликам сьогодення.

Кафедра філософії права та юридичної логіки, Кафедра іноземних мов

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X