Дружня зустріч

12-09-2017

12 вересня керівництво Національної академії на чолі з ректором Володимиром Чернєєм зустрілося зі студентами-першокурсниками, які здобувають освіту за напрямом «Судова експертиза». У зібранні також взяли участь керівники основних підрозділів інституту.

Дружня зустріч

На початку дружньої зустрічі Володимир Васильович коротко ознайомив з історією і здобутками закладу освіти і зазначив, що це перший набір студентів з даної спеціалізації в історії вишу. Також Володимир Васильович зупинився на актуальності професії судового експерта, особливостями підготовки. Предметом обговорення були і нагальні питання, що стосувалися навчального та виховного процесів, подальшого працевлаштування, побуту та відпочинку тощо. Загалом можна відмітити, що розмова вийшла досить конструктивна та відверта.

Дружня зустріч

Такі зустрічі надзвичайно ефективні та необхідні для кожної зі сторін. За словами ректора вони вкрай важливі, щоб постійно тримати руку на пульсі життєдіяльності навчального закладу. Користуючись нагодою, Володимир Васильович подякував за порозуміння і побажав успіхів у навчанні.

Дружня зустріч

По закінченні зібрання студенти відвідали Музей МВС України, що розташований на території академії, та ознайомилися з історією і діяльністю основних підрозділів правоохоронного відомства.

Людмила Зеленко

 

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X