15-річний ювілей створення Асоціації ветеранів МВС України

11-10-2018 Переглядів: 171

9 жовтня урочисто відзначено 15-річний ювілей створення Асоціації ветеранів МВС України, яка зуміла об’єднати багатотисячний загін ветеранів-правоохоронців країни та здійснила вагомий внесок в боротьбу зі злочинністю.

15-річний ювілей створення Асоціації ветеранів МВС України

Потужний колектив Асоціації проявляє повсякденну турботу про соціально-правовий захист тих, хто свого часу віддав служінню Вітчизні свої найкращі роки і сьогодні приділяє велику увагу патріотичному вихованню молоді.

У заходах взяли участь голови обласних ветеранських організацій органів внутрішніх справ, а також актив Асоціації.

15-річний ювілей створення Асоціації ветеранів МВС України

З привітанням виступив Голова Ради ветеранів МВС України генерал-лейтенант міліції Володимир Корнійчук. Доповідь про роботу Асоціації за 15 років зробив перший заступник Голови Ради – полковник Павло Карлов. Цікавим був виступ першого проректора НАВС, полковника поліції Станіслава Гусарєва, в якому він поділився думками про розвиток і вдосконалення освітнього процесу в академії, реформування правоохоронної системи, роль ветеранських організацій в підготовці майбутніх правоохоронців.

Велика група ветеранів була відзначена Міністерством внутрішніх справ України, Асоціацією. Також були вручені подяки від ректорату і Ради ветеранів НАВС. Учасники події відмітили, що проведення ювілейних урочистостей сприятиме активізації ветеранського руху в країні.

Юрій Кобринський

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (097) 717-71-36
                     + 38 (095) 179-86-30

X
X