100-річчю НАВС присвячується

23-05-2019 Переглядів: 268

100-річчю НАВС присвячується

На виконання Плану підготовки до ювілею академії кафедра теорії держави та права і кафедра поліцейського права спільно з радою ветеранів 22 травня 2019 року презентували фотостенди із серії «Легенди КВШ–НАВС» про життєвий шлях, педагогічну та наукову діяльність корифеїв академії докторів юридичних наук, професорів, заслужених діячів науки і техніки академіка НАПрН України Володимира Володимировича Копєйчикова та члена-кореспондента НАПрН України Юрія Івановича Римаренка.

100-річчю НАВС присвячується

Відкриваючи представлені експозиції, перший проректор Національної академії внутрішніх справ Станіслав Дмитрович Гусарєв зауважив, що наукові школи Володимира Копєйчикова та Юрія Римаренка продовжують формувати світоглядні та професійні якості молодих науковців.

100-річчю НАВС присвячується

Провідний науковий співробітник Музею МВС України М. С. Стрілець високо оцінила підготовлені експонати й висловила впевненість, що вони будуть гідно представлені в Музеї.

Учні та колеги Володимира Володимировича і Юрія Івановича, зокрема: Ростислав Калюжний, Юрій Ведерніков, Володимир Гіжевський, Віктор Чурпіта, Олексій Шмоткін, Володимир Куліков, Неоніла Базенко й Ігор Луговий – поділилися спогадами про своїх учителів, їхню наукову творчість і здобутки.

100-річчю НАВС присвячується

Син В. В. Копєйчикова Володимир, внучки Валерія, Олена та Катерина (до речі, випускниця академії) щиро подякували присутнім за пошанування пам'яті Володимира Володимировича.

Заяць В. С., заступник голови ради ветеранів НАВС

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X