Всеукраїнська науково-практична конференція за участю представників Ради молодих вчених НАВС

08-05-2023 Переглядів: 193

3 травня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наука в умовах воєнного стану», організатором якої був Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Науковий захід проходив онлайн на комунікативній платформі Zoom Meeting.

Всеукраїнська науково-практична конференція за участю представників Ради молодих вчених НАВС  photo 1

До заходу долучилися представники закладів вищої освіти країни, зокрема системи МВС, голови Рад молодих вчених при МОН України, працівники прокуратури та ГУНП в Дніпропетровській області.

Від Національної академії внутрішніх справ виступив викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки ННІ № 1, голова Ради молодих вчених НАВС, кандидат юридичних наук капітан поліції Кирило Яровий з доповіддю «Діяльність Ради молодих вчених Національної академії внутрішніх справ в умовах воєнного стану». Доповідач зауважив, що від початку повномасштабного вторгнення країни-агресорки в Україну Рада молодих вчених НАВС спрямовує зусилля на популяризацію науки серед молоді, підтримку здобувачів вищої освіти в їхніх дослідницьких пошуках, висунення їх кандидатур для отримання академічних стипендій та державних премій. Крім цього, представники Ради академії надають правову, психологічну та гуманітарну допомогу громадянам, що постраждали внаслідок російської агресії та потребують правової допомоги, постійно долучаються до міжнародних навчань, реалізації загальнонаціональних проєктів, зокрема з протидії дезінформації на кіберфронті.

Підбиваючи підсумки наукового зібрання, учасники конференції окреслили перспективи розвитку української науки в умовах воєнного стану.

Разом до Перемоги!

 

Рада молодих вчених НАВС

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X