Правоохоронні та спеціалізовані інституції сектору безпеки і оборони України

25-03-2024 Переглядів: 94

Автор: Бусол О.Ю.

Тип видання: Навчальний посібник

Правоохоронні та спеціалізовані інституції сектору безпеки і оборони України

https://yurincom.com/products/pravoohoronni-ta-spetsializovani-institutsii-sektoru-bezpeki-i-oboroni-ukraini

Опис

У навчально-методичному посібнику визначено поняття, предмет, методи та систему навчальної дисципліни «Правоохоронні та спеціалізовані інституції сектору безпеки і оборони України». Розглянуто систему, правову основу, функції, завдання, повноваження, класифікацію правоохоронних та спеціалізованих інституцій сектору безпеки і оборони України, проблемні питання з тем, які входять до навчальної дисципліни.

Посібник містить орієнтовний тематичний план, програму курсу, плани семінарських занять, завдання для самостійної та індивідуальної роботи, контрольні запитання, нормативно-правові акти та наукові джерела, рекомендовані для самостійного вивчення, орієнтовний перелік питань до підсумкового контролю, словник основних термінів. Навчально-методичний посібник розраховано на здобувачів вищої освіти, які проводять навчання зі спеціальності 081 «Право», а також науково-педагогічний склад закладів вищої освіти.

Книга буде корисною й для Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народних депутатів України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, службовців, працівників правоохоронних органів, спеціалізованих інституцій сектору безпеки і оборони, спеціальних органів виконавчої влади, адвокатів, прокурорів та інших зацікавлених осіб.

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X