Адміністративна відповідальність юридичних осіб. Законодавство. Судова практика

25-03-2024 Переглядів: 502

Автор: Пєтков С.В.

Тип видання: Практичний посібник

Адміністративна відповідальність юридичних осіб. Законодавство. Судова практика

https://yurincom.com/products/administrativna-vidpovidalnist-yuridichnih-osib-zakonodavstvo-sudova-praktika

Опис

Адміністративна відповідальність юридичних осіб - це окремий комплексний вид відповідальності. Вона виникає у відносинах між фізичними та юридичними особами та між юридичними особами при порушенні певних правил та процедур.

У разі вчинення адміністративного правопорушення юридичною особою можливі певні варіанти правового реагування, зокрема притягнення до відповідальності самої юридичної особи, притягнення до відповідальності одночасно і юридичної особи, і її посадових осіб, притягнення до відповідальності лише посадової особи.

В книзі зібрано можливі варіанти розвʼязання відносин у сфері містобудування, техногенної та пожежної безпеки, охорони навколишнього природного середовища, ветеринарної медицини, недобросовісної конкуренції та обмеження монополізму, захисту прав споживачів, публічних закупівель, порушення митних правил, зайнятості населення, при порушенні правил господарювання. Окремо розглянуті правила застосування господарських санкцій, висвітлені правила реалізації судової юрисдикції щодо відповідальності юридичних осіб.

Книга розрахована на широке коло юристів, які цікавляться питаннями розвʼязання адміністративних деліктних відносин, попередження ситуацій, що межують з небезпекою виникнення адміністративної відповідальності юридичних осіб.

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X