31-05-2018 Строка
Від академічної філософії до філософії життя і музики Фото

30 травня курсанти першого курсу навчально-наукового інституту № 3 разом із доцентами кафедри філософії права та юридичної логіки Тетяною Кумедою і Ганною Петровою відвідали Національну філармонію України.

24-05-2018 Строка
Письменник – це не професія, а покликання! Фото

В юридичному ліцеї продовжуються зустрічі з діячами мистецтв. Так, 22 травня, до ліцеїстів завітала болгарська письменниця Анна Багряна (Анна Юріївна Багрянцева) – поет, прозаїк, драматург, перекладач, автор семи поетичних збірок, трьох романів, збірки оповідань “Македонські оповідки”, п’яти книжок прози для дітей і близько десяти драматичних творів, які втілювались у вистави на сценах театрів України, США та Македонії.

24-05-2018 Строка
Відзначення Дня слов’янської писемності і культури на Прикарпатті Фото

Відповідно до Указу Президента України, з 2004 року у нашій державі святкується День слов’янської писемності і культури, а також вшановується пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – батьків слов’янської азбуки. Імена двох братів навічно закарбовані в історії слов’янського мовознавства, оскільки кирилиця, як вдосконалена система письма, названа на честь Кирила, вживалася протягом сотень років і стала основою сучасної азбуки багатьох слов’янських народів.

03-05-2018 Строка
«Квітка Будяк» Фото

З величезним бажанням ліцеїсти відвідали прем’єру «Квітки Будяк», що розпочала новий сезон у театрі Франка.

27-04-2018 Строка
Музика – посередник між духовним і чуттєвим життям людини Фото

Як писав В.Сухомлинський «музика є самим чудодійним, найтоншим засобом залучення до добра, краси, людяності». Саме таким є життєве кредо керівника духового оркестру курсантів Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Ярослава Геціва. Він не пропускає жодної можливості долучити своїх вихованців до світу музики. Цього тижня вони відвідали благодійний вечір духовної музики у виконанні християнського хору «Master’Singers», що складається із сотні виконавців під керівництвом диригента Ларрі Грейсона із США, штат Арканзас.

31-01-2018 Строка
Війна не робить винятків. Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні Фото

27 січня ліцеїсти разом із класними керівниками завітали до Національного музею історії України у Другій світовій війні та прослухали тематичну лекцію до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

31-01-2018 Строка
Перемога у ІІ турі (районному) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Фото

Поетичний цикл «Не підіймай очей» був представлений ліцеїстом I курсу юридичного ліцею Іванною Кривко на II (районному) турі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

30-01-2018 Строка
Спорт єднає друзів Фото

Викладачі та курсанти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) взяли участь у пробігу друзів, приуроченого до Дня Соборності України, що традиційно проходить по маршруту населених пунктів мальовничої Івано-Франківщини: Богородчани – Саджава – Глибоке – Хмелівка – Росільна – Підгір’я – Богородчани.

29-01-2018 Строка
29 січня – день пам’яті полеглих у бою під Крутами Фото

Рівно 100 років тому, після створення Української Народної Республіки на залізничній станції Крути понад півтисячі українських студентів, захищаючи Київ, вступили у нерівний бій з більшовиками.

29-01-2018 Строка
Вшанування сторіччя битви під Крутами Фото

28 січня в ННІ №1 НАВС на ранковому шикуванні здобувачів вищої освіти ступеня «магістр» відбувся меморіальний захід з вшанування подвигу самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України – героїв битви під Крутами.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X