Освітньо-інформаційні заходи з гендерної тематики

30-11-2021 Строка
Представники НАВС долучилися до інтерактивної дискусії «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України» Фото

«Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України» – це перше національне дослідження, яке було проведено за ініціативою МВС України, Національної академії внутрішніх справ, Київського міжнародного інституту соціології за експертної і технічної підтримки структури UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії, у партнерстві з неурядовою організацією «Promundo-US».

25-06-2021 Строка
Людська гідність і гендерна рівність у світоглядній культурі поліцейського Фото

У навчально-науковому інституті № 3 НАВС у межах заходів, спрямованих на реалізацію Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», доцент кафедри філософії права та юридичної логіки Тетяна Кумеда провела круглий стіл «Людська гідність та гендерна рівність» для курсантів 1–2 курсів.

23-06-2021 Строка
Гарантії гендерної рівності: безпека, право, виховання, наука Фото

Минулого тижня викладачі та здобувачі вищої освіти академії взяли участь у роботі круглого столу «Правові гарантії гендерної рівності в секторі безпеки і оборони України», який проходив у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

29-03-2021 Строка
Формуємо активну позицію молоді з питань гендерної рівності Фото

Згідно з планом НАВС з реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів з реалізації зобов’язань Уряду України, взятих у межах міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» з утвердження гендерної рівності», відбулися дебати за темою «Фемінітиви в професійному мовленні: за та проти».

26-03-2021 Строка
Представлено результати міжнародного наукового дослідження  «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України» Фото

В освітньому процесі, науковій діяльності, системі професійного навчання різних груп кадрів Національної поліції та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується МВС України, за підтримки міжнародних партнерів повсякчас реалізують різнопланові заходи, що охоплюють ґендерну проблематику.

15-02-2021 Строка
Понад сто учасників долучилися до онлайн круглого столу з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці Фото

11 лютого за ініціативи Національної академії внутрішніх справ, за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, ЮНОПС та за участю КМЄС в Україні у форматі онлайн відбувся круглий стіл, присвячений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці, учасниками якого стали представники закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України.

12-02-2021 Строка
Еволюція гендерної проблематики в освітньому процесі в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання Фото

За такою назвою з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) НАВС відбувся круглий стіл у змішаному «blended» форматі.

11-02-2021 Строка
Міжнародному дню жінок і дівчат у науці присвячується Фото

Напередодні Міжнародного дня жінок та дівчат у науці з метою обговорення резолюції 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року в межах Міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» з утвердження гендерної рівності відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу ім. професора Сергія Стахівського НАВС.

15-12-2020 Строка
Робоча нарада під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Катерини Павліченко Фото

Минулого тижня відбулася робоча нарада під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко щодо презентації результатів аналізу наявних інструментів і форм упровадження гендерного компонента в різних напрямах діяльності закладів вищої освіти, що знаходяться у сфері управління МВС.

17-09-2020 Строка
Лекторій з питань правового забезпечення гендерної рівності в Україні Фото

Для консультантів юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС у режимі онлайн на платформі «Zoom» було проведено лекторій «Правове забезпечення гендерної рівності в Україні».

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X