головна контакт карта сайту
Головна сторінка
Історія участі МВС України
Про ООН
Про миротворчий центр
Вимоги до кандидатів
Миротворчі місії МВС
Нормативна база
Підготовка до місії
Корисні посилання
Контакт

СТАТИСТИКА  

bigmir)net TOP 100

 

Щоб пройти онлайн тестування з англійської мови зареєструйтесь

Анкета

Зразок рапорту ( . doc) кандидатів до Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Ліберії Заповнений рапорт надіслати на e-mail: peacekeeper_ukr@mail.ru

 

Історія створення ООН

Структура ООН


Основні відомості про головні органи ООН

Структура ООН
Генеральна Асамблея: 192 держави-члена
Рада Безпеки: 5 постійних і 10 непостійних членів
Економічна й Соціальна Рада: 54 члена
Міжнародний Суд: 15 суддів
Рада по Опіці: 5 членів
Генеральна Асамблея

Генеральна Асамблея є головним робочим органом Організації Об'єднаних Націй, що складається із представників всіх держав-членів. Повсякденна діяльність Організації Об'єднаних Націй формується багато в чому виходячи з виданого Генеральною Асамблеєю мандата. У цей час ведеться діяльність по активізації роботи Асамблеї, а також пошук подальшого підвищення її ролі, авторитету, дієвості й ефективності.

Допоміжні органи ГА >>
Економічна й Соціальна Рада

ЕКОСОР заснований Статутом Організації Об'єднаних Націй як головний орган, відповідального за координацію економічної, соціальної й іншої відповідної діяльності ООН, а також спеціалізованих установ і організацій. Голосування в Раді проводиться простою більшістю голосів; кожний член Ради має один голос.

Допоміжні органи ЕКОСОР >>
Міжнародний Суд

Місцеперебуванням Міжнародного Суду, заснованого Статутом Об'єднаних Націй у якості головного судового органа Об'єднаних Націй, є Гаага, Нідерланди. Міжнародний Суд є форумом для мирного врегулювання юридичних суперечок між державами. Суд також займається підготовкою консультативних висновків для ООН і її спеціалізованих установ. Його Статут є невід'ємною частиною Статуту Організації Об'єднаних Націй.

Рада Безпеки відповідно до Статуту ООН несе головну відповідальність за підтримку міжнародного миру й безпеки. Активно розглядається питання про реформу Ради Безпеки, включаючи його членський склад.

Допоміжні органи >>
Рада по Опіці

В 1945 році відповідно до Статуту була заснована Рада по Опіці, на який було покладене завдання за спостереженням за керуванням 11 підопічними територіями, що підпадають під систему опіки 7 держав-членів. Головні цілі системи полягали в сприянні поліпшенню положення населення підопічних територій і їхньому прогресивному розвитку в напрямку до самоврядування або незалежності. Рада по Опіці призупинив свою роботу 1 листопада 1994 року після того, як остання підопічна територія Організації Об'єднаних Націй, здобула незалежність. Рада внесла у свої правила процедури виправлення, що передбачають скасування зобов'язання про проведення щорічних засідань, і погодився збиратися в міру необхідності.

Секретаріат

Секретаріат - це міжнародний персонал, що працює в установах по усьому світі й виконуючу різноманітну повсякденну роботу Організації. Він обслуговує й інші головні органи Організації Об'єднаних Націй і здійснює прийняті ними програми й політичні установки. Обов'язку, виконувані Секретаріатом, настільки ж різноманітні, як і проблеми, якими займається Організація Об'єднаних Націй, - від керівництва миротворчими операціями до посередництва в міжнародних суперечках, від складання оглядів економічних і соціальних тенденцій до підготовки досліджень по правах людини.

 
©copyright 2006-2007 Дизайн та розробка сайту Максименко М.М., Кобзар В.П.