Надія Шока – срібна призерка Чемпіонату України з таеквондо

16-02-2017 Переглядів: 451

З 10 по 12 лютого в Черкасах фінішував Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків ІТФ України з таеквондо. З півтисячі спортсменів із 17-ти областей з’їхались виборювати перепустку до національної збірної з таеквондо. Серед учасників змагань була і курсант першого курсу факультету № 1 навчально-наукового інституту № 3 рядовий поліції Надія Шока. Вона стала срібною призеркою Чемпіонату, виборовши друге місце у ваговій категорії до 46 кг.

Навіть не віриться, що ця маленька, тендітна дівчина вже 11 років у спорті. Вона – справжній борець, адже її чергова перемога – це результат титанічної праці, систематичних тренувань. Нам приємно, що лави курсантів академії поповнює така цілеспрямована і наполеглива молодь, яка в майбутньому стане фахівцем своєї справи.

Слід зазначити, що Надія встигає і в спорті, і в навчанні – зимову екзаменаційну сесію здала на відмінно. Наразі вона готується до участі у складі збірної України на Чемпіонат Європи, який буде проходити у м. Ліверпуль (Англія) у квітні 2017 року.

Батьки Надії можуть пишатися такою донькою, а колектив інституту щиро вітає переможницю і бажає нових спортивних досягнень. Так тримати!