Спортсмени академії – чемпіони та призери відкритого Кубку федерації гирьового спорту України

06-04-2024 Переглядів: 98

6 квітня на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся VІІІ відкритий Кубок Федерації гирьового спорту України, присвячений пам’яті засновника перших атлетичних гуртків в Україні Є. Ф. Гарнича-Гарницького.

Вдало виступили у двоборстві курсанти ННІ № 1 НАВС. Зокрема, серед юнаків в особистій першості переможцями стали Олександр Бандура (до 65 кг), Станіслав Мірошниченко (до 75 кг), Роман Волков (до 80 кг) і Назарій Дячок (до 90 кг). Серед дівчат у ваговій категорії понад 70 кг перемогу здобула Надія Вітюк. Бронзову нагороду виборола Богдана Кузнецова (до 60 кг).

Пишаємося високими здобутками наших спортсменів!