Українська версія сайту

Команда факультету №3 знову в призерах брейн-рингу

Команда факультету №3 знову в призерах брейн-рингу

На змаганнях з гри «Брейн-ринг», на якому були представлені кращі інтелектуальні сили вищих навчальних закладів Івано-Франківської області, команда факультету №3 (м.Івано-Франківськ)…

Підвищення професійної майстерності слідчих

Підвищення професійної майстерності слідчих

7 листопада факультет № 3 (м. Івано-Франківськ) завершив підготовку чергового набору з підвищення кваліфікації слідчих. Свою професійну майстерність підвищували 28 працівників…

Творчий бенефіс курсантів факультету №3

Творчий бенефіс курсантів факультету №3

Днями на факультеті №3 (м. Івано-Франківськ) курсантами другого курсу та керівниками драматичного гуртка було інтерпретовано повість І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

Екскурсія до Музею Небесної Сотні

Екскурсія до Музею Небесної Сотні

Щоб не залишатись осторонь від подій та людей, які творять новітню історію України, студенти III курсу факультету № 3 (м. Івано-Франківськ) НАВС разом із своїм куратором -…

За здоровий спосіб життя

За здоровий спосіб життя

Пропагуванню здорового способу життя та заняттю спортом науково-педагогічний склад факультету № 3 НАВС надає пріоритет. Доцентом кафедри адміністративно-правових дисциплін…
16-01-2017 Строка
Онлайн-доступ до підручників видавництва ТОВ «Центр навчальної лiтератури» (ЦУЛ) Фото

Відкрито передплачений онлайн-доступ до навчальної літератури з гуманітарних, природничих та технічних наук, бухгалтерського обліку, фінансів, економіки, менеджменту, маркетингу, права, від видавництва ТОВ «Центр навчальної лiтератури» (ЦУЛ).

09-12-2016 Строка
Монографія «Ідейний провідник української нації» Фото

Указом Президента України, Постановою Верховної Ради України та рішенням Кабінету Міністрів України на вшанування пам’яті Великого Каменяра 2016 рік проголошений в Україні Роком Івана Франка – класика української літератури, культуролога, вченого, філософа, громадського і політичного діяча.

01-12-2016 Строка
Першість факультету  № 3 з перетягування каната Фото

Перетягування каната - забавна і весела гра, яка є ще й командним видом спорту. Спочатку перетягування каната було ритуальним обрядом.

30-11-2016 Строка
Команда факультету №3 знову в призерах брейн-рингу Фото

На змаганнях з гри «Брейн-ринг», на якому були представлені кращі інтелектуальні сили вищих навчальних закладів Івано-Франківської області, команда факультету №3 (м.Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ упевнено підтвердила свій статус однієї з найкращих, посівши у запеклій боротьбі почесне друге місце.

29-11-2016 Строка
Факультет №3 гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів Фото

Вибір професії - це надзвичайно важливий етап у житті кожної людини, який впливає на подальше життя, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар'єрного зростання. Допомогти старшокласникам у виборі навчального закладу допомагають профорієнтаційні заходи науково-педагогічних працівників навчальних закладів різного рівня акредитації.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
pf@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X