Українська версія сайту

15-01-2015 Строка
Правопросвітницька діяльність клініки «Юстиніан» Фото

Позитивні здобутки юридичної клініки «Юстиніан» ННІПП

14-01-2015 Строка
Вдячність за співпрацю Фото

Правопросвітницька робота – це ознайомлення широких кіл громадськості з основами прав людини і можливістю захисту своїх прав.

24-12-2014 Строка
Участь кафедри господарсько-правових дисциплін у круглому столі «Територія прав дитини: держава, школа, сім’я» Фото

12 грудня 2014 року за спільною ініціативою керівництва гімназії «Потенціал» Оболонського району м. Києва, представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Управління освіти Оболонського району м. Києва, доцента кафедри господарсько-правових дисциплін ННІПП НАВС к.ю.н. доцента Пожидаєвої М.А. у малому актовому залі гімназії «Потенціал» відбувся круглий стіл «Територія прав дитини: держава, школа, сім’я», присвячений відзначенню Всеукраїнського тижня права.

18-12-2014 Строка
Правовий турнір в рамках Тижня права Фото

8 грудня в навчально-науковому інституті права та психології Національної академії внутрішніх справ стартував правовий турнір, який проводиться в межах Всеукраїнського тижня права.

18-12-2014 Строка
Дебати – це для нас! Фото

Наприкінці листопада 2014 року команда дівчат навчально-наукового інституту права та психології НАВС (Носатова А. і Давидюк Х. – студентки 4 го курсу та Олексієнко А. і Ткаченко О. – студентки 3-го курсу) взяли участь у Всеукраїнському міжуніверситетському дебатному турнірі, який проводився в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

18-12-2014 Строка
Настінні студентські задуми з нагоди святкування Дня української писемності та мови в ННІПП НАВС Фото

Україна відзначала 9 листопада 2014 року День української писемності та мови. Це свято започатковано 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

17-12-2014 Строка
Cтуденти НАВС відвідали Дарницький дитячий будинок-інтернат Фото

Не помилюся, якщо зазначу, що усі діти чекають на зимові свята, і не даремно, бо кожен з них мріє отримати подарунки. Цього разу, напередодні Дня святого Миколая студенти 3 курсу Навчально-наукового інституту права та психології НАВС відвідали підшефний Дарницький будинок-інтернат для дітей з особливими потребами.

17-12-2014 Строка
В ННІПП НАВС пройшов «Тиждень правових знань» Фото

Вже традиційно у навчально-науковому інституті права та психології з 8 до 12 грудня проводиться «Тиждень правових знань», участь у якому прийняли учні старших класів шкіл Києва.

16-12-2014 Строка
«Правильний вибір професії – запорука майбутнього успіху» Фото

11 грудня 2014 року професор кафедри господарсько-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та психології, кандидат юридичних наук, доцент Гелич Юлія Олександрівна разом із студентами 3 курсу Матвєєвою Ольгою та Городницьким Павлом відвідали середню загальноосвітню школу № 54 міста Києва з метою проведення профорієнтаційного заходу серед старшокласників, а саме 10-их та 11-их класів, на тему «Правильний вибір професії – запорука майбутнього успіху».

16-12-2014 Строка
Роль вищого навчального закладу в становленні майбутнього фахівця Фото

Професор кафедри господарсько-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології НАВС, кандидат юридичних наук, доцент Гелич Ю.О. разом із студентами 3 курсу О. Матвєєвою та П.Городницьким 10 грудня 2014 року відвідали Загальноосвітню школу № 69 міста Києва з метою проведення профорієнтаційного заходу «Роль вищого навчального закладу в становленні майбутнього фахівця» серед учнів 10, 11-х класів.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035, м. Київ,
вул. Кудряшова, 8

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 245-68-97

X
X