Українська версія сайту

28-12-2015 Строка
Форум “Idea F” Фото

17 грудня 2015 року студенти юридично-психологічного факультету відвідали Всеукраїнський форум “Idea F”, що відбувся в приміщенні НСК «Олімпійський» при підтримці Київського молодіжного центру.

28-12-2015 Строка
Робити добро ніколи не пізно! Фото

З нагоди наближення новорічних свят студенти юридично-психологічного факультету спільно з науково-педагогічними працівниками академії 9 та 10 грудня відвідали дитячий будинок-інтернат «Надія», що у с. Мокрець Броварського району з ціллю подарувати дітям святковий настрій, а також провести профорієнтаційну роботу з ними.

28-12-2015 Строка
Екскурсія на телебаченні Фото

26 грудня 2015 року студенти юридично-психологічного факультету відвідали екскурсію на телеканалі «112 Україна», що відбулася при підтримці Молодіжної асоціації політичних наук України.

28-12-2015 Строка
Всеукраїнський тиждень права Фото

Напередодні Дня прав людини, міжнародного свята, що відзначається у світі 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН і приурочене річниці ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році, в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права.

14-12-2015 Строка
Дякуємо за тепло та любов Фото

Ми вважаємо, що свято доречне завжди і ніколи не рано розпочинати зимові веселощі, тому цього року традиційне відвідування дитячого будинку здійснили трішки раніше, ніж Св. Миколай завітав до України.

01-12-2015 Строка
Оглядова екскурсія в Конституційному Суді України Фото

23 листопада 2015 року з метою підвищення правової свідомості та правової культури, отримання нових знань і розширення власного світобачення курсанти Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, психологічної служби та Національної гвардії України, а також Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції спільно з студентами юридично-психологічного факультету під керівництвом наукових співробітників відділу організації науково-дослідної роботи НАВС відвідали Конституційний Суд України – єдиний орган конституційної юрисдикції.

20-11-2015 Строка
Наукове товариство студентів – одна із рушійних сил формування освітченої молоді в Україні! Фото

19 листопада за підтримки декана Вовк Вікторії Миколаївни на базі юридично-психологічного факультету відбулося засідання наукового товариства студентів, яке мало на меті оновити свою роботу та окреслити коло завдань для подальшого успішного функціонування.

19-11-2015 Строка
З нагоди Дня прав дитини. Фото

З нагоди Дня прав дитини, який відзначається 11 листопада, та у рамках Всеукраїнського тижня права професор Камінська Наталія Василівна та студенти магістратури юридично-психологічного факультету Національної академії внутрішніх справ провели ряд заходів освітньо-виховного та профорієнтаційного характеру.

04-11-2015 Строка
Свято науки Фото

29 жовтня на юридично-психологічному факультеті академії за підтримки Київської міської організації Союзу юристів України та Інформаційно-аналітичного журналу “Економіка. Фінанси. Право” відбулася VII Всеукраїнська науково-теоретична конференція “Правові реформи в України: реалії сьогодення”.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035, м. Київ,
вул. Кудряшова, 8

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 245-68-97

X
X