Українська версія сайту

Факультет №2 відзначив День добровольця в Україні

Факультет №2 відзначив День добровольця в Україні

13.03.2017 відбулась зустріч з полковником Стебло Всеволодом та за допомогою і підтримки Бахтова Андія. В лекційному залі зібралось більше сотні студентів, щоб почути і…

17-03-2017 Строка
Семінар-практикум на тему «Відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» Фото

15 березня на Факультеті №2 НАВС за ініціативи керівництва кафедри цивільно-правових та господарсько–правових дисциплін доктора юридичних наук, професора Тімуш Ірини Сергіївни та під егідою викладача кафедри Савенок Валерії Валеріївни було організовано зустріч здобувачів ступеня вищої освіти з практикуючим арбітражним керуючим

17-03-2017 Строка
Участь юридичної клініки «Юстиніан» в Національній олімпіаді із консультування клієнтів Фото

3-5 березня в Національному університеті «Острозька академія» (м. Острог) відбулася Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів та Тренінг з інституційного розвитку для кураторів юридичних клінік. Олімпіада відбувається вже третій рік поспіль та проходить за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Асоціація юридичних клінік України», Української фундації правової допомоги, Міжнародного фонду «Відродження», Координатора проектів ОБСЄ в Україні та програми USAID «Нове правосуддя».

15-03-2017 Строка
Факультет №2 відзначив День добровольця в Україні Фото

13.03.2017 відбулась зустріч з полковником Стебло Всеволодом та за допомогою і підтримки Бахтова Андія. В лекційному залі зібралось більше сотні студентів, щоб почути і побачити наших героїв.

15-03-2017 Строка
Національна академія внутрішніх справ відкриває свої двері всім бажаючим! Фото

Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготовутися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Завітайте на День відкритих дверей і зустріньтеся з адміністрацією академії, дізнайтеся відповіді на всі запитання та додатково отримайте індивідуальну консультацію безпосередньо зі співробітником інформаційного відділу приймальної комісії.

15-03-2017 Строка
Юридична клініка «Юстиніан» Фото

На факультеті № 2 Національної академії внутрішніх справ України розпочинає прийом громадян Юридична клініка «Юстиніан», яка є структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ,що в своїй діяльності керується законодавством України та Положенням про юридичну клініку.

09-03-2017 Строка
Відзначили дату! Фото

9 березня 2017 року до 203 річниці від Дня народження Тараса Шевченка кафедрою гуманітарних та загальноправових дисциплін факультету №2 НАВС було організовано та проведено круглий стіл на тему: "Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра".

22-02-2017 Строка
Кафедральні читання на тему: « Мартін Лютер і формування цивілізованих ринкових відносин в сучасній Україні» Фото

21 лютого 2017 року кафедрою гуманітарних та загальноправових дисциплін були проведені кафедральні читання на тему: « Мартін Лютер і формування цивілізованих ринкових відносин в сучасній Україні». Цей захід присвячений відзначенню 500-й річниці реформації в Європі, яка пов’язана з особою Мартіна Лютера.

17-02-2017 Строка
Просвітницько-правова, профілактична та профорієнтаційна робота факультету №2 Фото

З метою ознайомлення учнів з професіями, які готує Національна академії внутрішніх справ за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Психологія», а також правилами вступного випробування до факультету №2 НАВС студент 2 курсу 206 навчальної групи факультету №2 Національної академії внутрішніх справ Павлик Тимур провів просвітницько-правову, профілактичну та профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю Полтавської ЗОШ №2.

17-02-2017 Строка
Підготовка до державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти магістра Фото

17 лютого 2017 року на кафедрі гуманітарних та загально-правових дисциплін, був проведений захист педагогічної практики, здобувачів 64 навчальної групи, ступеня вищої освіти магістра.

17-02-2017 Строка
Профорієнтаційна робота факультету №2 Фото

З метою формування в молоді професійного самовизначення, а також за для допомоги вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності, студент 2 курсу 206 навчальної групи факультету №2 Національної академії внутрішніх справ Костильов Вадим провів просвітницько-правову, профілактичну та профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю Чернігівської ЗОШ №35.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035, м. Київ,
вул. Кудряшова, 8

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 245-68-97

X
X