Українська версія сайту

Пам'ять про Голодомор має бути вічною

Пам'ять про Голодомор має бути вічною

Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором, які назавжди залишать шрами на серці та…

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, КУРСАНТІВ І СТУДЕНТІВ  «ПРАВА ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ»

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ…

21 листопада 2014 року на базі Національної академії Служби безпеки України відбулась всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, курсантів і студентів «Права…

Вибори командирів за новими стандартами

Вибори командирів за новими стандартами

У нового покоління фахівців - нові вимоги до командирів, лідерів. Сучасному керівнику потрібно багато працювати над собою, щоб зуміти завоювати авторитет у підлеглих.

Непереможним теж потрібна підтримка

Непереможним теж потрібна підтримка

Україна в боротьбі за незалежність оплакала ебувала в постійному стані боротьби за незалежність. Наразі у важкі для нашої Батьківщини час, кожен з нас в змозі допомогти перемогти…

Дружба - понад усе!

Дружба - понад усе!

12 листопада у Національному транспортному університеті відбулась ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».
27-11-2014 Строка
Проведення круглого столу “ Актуальні проблеми виявлення та припинення злочинів ” Фото

Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції Національної академії внутрішніх справ оголошує про проведення круглого столу “ Актуальні проблеми виявлення та припинення злочинів ”, яка відбудеться 27 листопада 2014 року на базі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 9)

27-11-2014 Строка
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, КУРСАНТІВ І СТУДЕНТІВ  «ПРАВА ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ» Фото

21 листопада 2014 року на базі Національної академії Служби безпеки України відбулась всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, курсантів і студентів «Права людини і громадянське суспільство в Україні: проблеми теорії і практики».

25-11-2014 Строка
Зі словами вдячності! Фото

На адресу ректора Національної академії внутрішніх справ надійшли листи зі словами вдячності членам юридичної клініки "Захист" про проведену лекцію на тему "Знаємо правила дорожнього руху"

24-11-2014 Строка
Пам'ять про Голодомор має бути вічною Фото

Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором, які назавжди залишать шрами на серці та душі кожного українця.

18-11-2014 Строка
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ  В ННІПФПСКМ НАВС Фото

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ННІПФПСКМ НАВС

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
alexmm@ukr.net

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 02

X
X