Українська версія сайту

Взаємодія оперативних та оперативно-технічних підрозділів Національної поліції України у запобіганні та розкритті злочинів

Взаємодія оперативних та оперативно-технічних підрозділів…

4 березня 2016 року в навчально-науковому інституті № 1 Національної академії внутрішніх справ кафедрою спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування було організовано…

Присяга працівника поліції

Присяга працівника поліції

29 січня в Навчально-науковому інституті № 1 відбулися урочистості з нагоди приведення до Присяги працівника поліції особового складу Національної академії внутрішніх справ.

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ІНСТИТУТУ АЛЕКСІЙЧУКА М.М.  З НОВИМ РОКОМ

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ІНСТИТУТУ АЛЕКСІЙЧУКА М.М. З…

Дорогі працівники та курсанти інституту!

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО РОКУ В ІНСТИТУТІ

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО РОКУ В ІНСТИТУТІ

У навчально-науковому інституті №1 Національної академії внутрішніх справ розпочалася підготовка до 2016 Нового Року.

Круглий стіл “Протидія злочинності в сучасних умовах: проблеми теорії та практики”

Круглий стіл “Протидія злочинності в сучасних умовах:…

24 грудня 2015 року в навчально-науковому інституті № 1 Національної академії внутрішніх справ кафедрою спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування було організовано…
04-07-2016 Строка
Потенційне майбутнє  – це ти! Фото

«Ми підтримуємо нашу молодь і, сподіваюся, це стане мотивацією для того, аби молоді люди ставили перед собою нові цілі і досягали своєї мети. Адже саме від нашої молоді залежить і майбутнє міста, і майбутнє країни», – саме такими словами підвів підсумок зустрічі з амбітною молоддю Київський міський голова Віталій Кличко.

04-07-2016 Строка
Кафедра інформаційних технологій взяла участь в профорієнтаційних та агітаційних заходах до вступу у НАВС Фото

25 червня 2016 року київський парк Шевченка перетворився на «Місто професій», де фахівці знайомили підростаюче покоління з різними професіями. У цьому профорієнтаційному заході взяла участь і НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ.

29-06-2016 Строка
УЧАСТЬ КАФЕДРИ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОГО ДОКУМЕНТУВАННЯ В ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИХ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАХОДАХ «МІСТО ПРОФЕСІЙ» У М. КИЄВІ Фото

25 червня 2016 року за програмою Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Національною академію внутрішніх справ, із залученням кафедри спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування, проводились профорієнтаційні інтерактивні дитячі заходи «Місто професій» у м. Києві.

25-05-2016 Строка
Круглий стіл «Актуальні питання судово-експертної діяльності» Фото

20.05.2016 кафедра інформаційних технологій ННІ №1 взяла участь у круглому столі «Актуальні питання судово-експертної діяльності», який був організований Інститутом післядипломної освіти НАВС. У роботі стола взяли участь ректор НАВС Черней Володимир Васильович, керівництво Інституту післядипломної освіти, професорсько-викладацький склад академії та слухачі курсів підвищення кваліфікації – директори експертних підрозділів МВС України.

16-05-2016 Строка
Українська мова в українському суспільстві Фото

13 травня 2016 року в ННІ №1 відбувся захід, який є важливим як для здобувачів вищої освіти, так і для науково-педагогічного складу НАВС – науковий семінар «Українська мова в українському суспільстві» метою, якого стали підвищення рівня мовної та мовленнєвої фахової компетенції, усвідомлення статусу української мови як державної і тих важливих питань, що виникають внаслідок цього, сприяння формування поваги до слова та навичок обережного, найпильнішого ставлення до мовленнєвого вираження правових норм, популяризації української мови серед здобувачів вищої освіти НАВС.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfpskm@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 02

X
X