Українська версія сайту

Юридична клініка «Захист» допомагає у виборі професії

Юридична клініка «Захист» допомагає у виборі професії

Впродовж канікулярної відпустки та проходження навчальної практики члени юридичної клініки «Захист» у різних областях країни проводили профорієнтаційну роботу серед учнів…

Обговорення й втілення інноваційних методів викладання  в освітній процес

Обговорення й втілення інноваційних методів викладання…

З метою поліпшення освітнього процесу та удосконалення її практичної складової в період переходу до інноваційно-знаннєвої моделі освіти, педагогічним колективом інституту…

РІЗДВЯНЕ ПОЗДОРОВЛЕННЯ ІНСТИТУТУ...

РІЗДВЯНЕ ПОЗДОРОВЛЕННЯ ІНСТИТУТУ...

Традиційно так склалося, що волонтери з числа особового складу інституту завжди піклуються про діточок із дитячих будинків, яким так не вистачає любові і тепла, а іноді й…

Зимова казка для вихованців дитячого будинку від курсантів інституті

Зимова казка для вихованців дитячого будинку від курсантів…

Напередодні новорічних свят у Святошинському дитячому будинку-інтернату курсанти інституту організували для дітей казкове зимове свято.

«Кращий студент року навчається в інституті»

«Кращий студент року навчається в інституті»

29 листопада у стінах Національного авіаційного університету зібралася найактивніша студентська молодь де відбувся конкурс «Кращий студент року – 2016. Протягом року ці студенти…
23-02-2017 Строка
Творча зустріч здобувачів інституту з воїном-інтернаціоналістом Фото

21 лютого в інституті з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено творчу зустріч здобував інституту із учасником бойових дій на території республіки Афганістан – Віктором Лук’яненко, слова якого нагадали всім курсантам, що світла пам’ять трагічних подій повинна назавжди залишитись в наших серцях.

17-02-2017 Строка
Юридична клініка «Захист» допомагає у виборі професії Фото

Впродовж канікулярної відпустки та проходження навчальної практики члени юридичної клініки «Захист» у різних областях країни проводили профорієнтаційну роботу серед учнів 48 випускних класів.

17-02-2017 Строка
Обговорення й втілення інноваційних методів викладання  в освітній процес Фото

З метою поліпшення освітнього процесу та удосконалення її практичної складової в період переходу до інноваційно-знаннєвої моделі освіти, педагогічним колективом інституту спільно з представниками відділу організації та координації освітнього процесу, а також кафедри управління та роботи з персоналом, проведено методичний семінар «Інноваційні методи викладання у вищій школі».

17-02-2017 Строка
Консультування здобувачів щодо правил заповнення електронних декларацій Фото

З метою забезпечення Закону України «Про запобігання корупції» та здійснення електронного декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру для випускників 4-го проведено мультимедійне консультування щодо правил заповнення електронних декларацій, створення відповідних електронних банківських ключів тощо.

10-02-2017 Строка
Інновації в освітньому процесі Фото

Активне застосування у правоохоронній діяльності Національної поліції України безпілотних літальних апаратів або «дронів» вимагає здійснення наукових досліджень та впровадження в освітній процес під час підготовки поліцейських.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfpskm@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 02

X
X