Українська версія сайту

Взаємодія оперативних та оперативно-технічних підрозділів Національної поліції України у запобіганні та розкритті злочинів

Взаємодія оперативних та оперативно-технічних підрозділів…

4 березня 2016 року в навчально-науковому інституті № 1 Національної академії внутрішніх справ кафедрою спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування було організовано…

Присяга працівника поліції

Присяга працівника поліції

29 січня в Навчально-науковому інституті № 1 відбулися урочистості з нагоди приведення до Присяги працівника поліції особового складу Національної академії внутрішніх справ.

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ІНСТИТУТУ АЛЕКСІЙЧУКА М.М.  З НОВИМ РОКОМ

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ІНСТИТУТУ АЛЕКСІЙЧУКА М.М. З…

Дорогі працівники та курсанти інституту!

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО РОКУ В ІНСТИТУТІ

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО РОКУ В ІНСТИТУТІ

У навчально-науковому інституті №1 Національної академії внутрішніх справ розпочалася підготовка до 2016 Нового Року.

Круглий стіл “Протидія злочинності в сучасних умовах: проблеми теорії та практики”

Круглий стіл “Протидія злочинності в сучасних умовах:…

24 грудня 2015 року в навчально-науковому інституті № 1 Національної академії внутрішніх справ кафедрою спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування було організовано…
25-05-2016 Строка
Круглий стіл «Актуальні питання судово-експертної діяльності» Фото

20.05.2016 кафедра інформаційних технологій ННІ №1 взяла участь у круглому столі «Актуальні питання судово-експертної діяльності», який був організований Інститутом післядипломної освіти НАВС. У роботі стола взяли участь ректор НАВС Черней Володимир Васильович, керівництво Інституту післядипломної освіти, професорсько-викладацький склад академії та слухачі курсів підвищення кваліфікації – директори експертних підрозділів МВС України.

16-05-2016 Строка
Українська мова в українському суспільстві Фото

13 травня 2016 року в ННІ №1 відбувся захід, який є важливим як для здобувачів вищої освіти, так і для науково-педагогічного складу НАВС – науковий семінар «Українська мова в українському суспільстві» метою, якого стали підвищення рівня мовної та мовленнєвої фахової компетенції, усвідомлення статусу української мови як державної і тих важливих питань, що виникають внаслідок цього, сприяння формування поваги до слова та навичок обережного, найпильнішого ставлення до мовленнєвого вираження правових норм, популяризації української мови серед здобувачів вищої освіти НАВС.

14-05-2016 Строка
Відкриті кордони з Європейським Союзом Фото

Таку назву мав круглий стіл, який організували та провели 12 травня 2016 року члени наукового товариства курсантів навчально-наукового інституту №1 НАВС за участю науково-педагогічних працівників кафедри конституційного та міжнародного права.

13-05-2016 Строка
Участь курсантів у Міжнародній науково-практичній конференції Фото

12 травня 2016 року члени наукового товариства курсантів інституту прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Військове капеланство в Україні: підсумки першого етапу інституалізації (2014-2016 рр.)», яка відбулася на базі філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

31-03-2016 Строка
УЧАСТЬ МАГІСТРІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ Фото

У рамках проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти 30 березня 2016 року магістром заочної форми навчання Саєнком Олександром Олексійовичем, який працює експертом сектору балістичного обліку Черкаського НДЕКЦ МВС України, під керівництвом т.в.о. завідувача кафедри досудового розслідування ННІ № 1 НАВС Моргун Н. С. в навчальній групі № 316 проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Практикум із складання кримінально-процесуальних документів».

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfpskm@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 02

X
X