Українська версія сайту

Шановні науково-педагогічні працівники, ад’юнкти, курсанти та слухачі

Шановні науково-педагогічні працівники, ад’юнкти, курсанти…

Навчально-науковий інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної…

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА НДЕКЦ З КУРСАНТАМИ

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА НДЕКЦ З КУРСАНТАМИ

29 січня курсанти навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів зібралися в актовому залі для важливої зустрічі.

Дієвий спосіб закріплення знань

Дієвий спосіб закріплення знань

В 1 півріччі 2014-2015 навчального року, по ініціативі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів НАВС та за підтримки керівництва…
24-04-2015 Строка
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто» Фото

1986 рік… У квітні сталося те, що катастрофічно позначилося на житті і здоров'ї мільйонів людей: стався вибух Чорнобильської АЕС. І ще багато років будемо ми відчувати, що це таке. – А це – восьми-десяти кілометрова мертва зона, інваліди, народжені після аварії, спотворена худоба, стронцій, який осідає з неба, і по якому ступають люди, радіаційні овочі, фрукти і ще багато чого, про що людство не знало.

23-04-2015 Строка
Шановні науково-педагогічні працівники, ад’юнкти, курсанти та слухачі Фото

Навчально-науковий інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Актуальні питання реформування правової системи в Україні», яка відбудеться 28 квітня 2015 року.

21-04-2015 Строка
Місію виконано Фото

Тиждень тому курсанти академії відправилися додому у Великодню відпустку, та перш ніж покинути межі навчального закладу їм доручили благородну місію.

20-04-2015 Строка
День відкритих дверей в ННІПФЕКП! Фото

27 квітня 2015 року з 14:00 годин навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів НАВС запрошує на День відкритих дверей!

07-04-2015 Строка
Подякували за виконаний обов'язок Фото

Наше життя надзвичайно насичене: ми живемо за статутом і дотримуємося графіка, щоб виконати усе заплановане. Та попри всю його щільність, ви ніколи не почуєте від курсанта відмову у проханні, це завжди буде справою честі для майбутнього міліціонера.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X