Українська версія сайту

Крапля крові – життя людини

Крапля крові – життя людини

Серйозним кроком до благодійності є донорство. Уже багато років курсанти Навчально-наукового інституту №2 підтримують цю благородну традицію добровільної пожертви.

По ту сторону екрану

По ту сторону екрану

Сьогодні важко уявити життя без блакитного екрану, що вміщає у собі весь світ і ділиться останніми новинами із кожного куточка планети. Чудову змогу побувати по той бік телеекрану…

Безпека народу - найвищий закон!

Безпека народу - найвищий закон!

Відчути себе справжнім захисником та допомогати людям, таку можливість мали курсанти навчально-наукового інституту № 2 НАВС. До свята з нагоди Дня Перемоги правоохоронці та…

Час для молодих вчених проявити себе

Час для молодих вчених проявити себе

21 квітня у Навчально-науковому інституті №2 відбулася Науково-теоретична конференція наукового товариства курсантів та слухачів ,,Актуальні питання техніко-криміналістичного…

Велике поруч

Велике поруч

У Національній академії внутрішніх справ ми оточені неабиякою підтримкою. Кожного дня сили і наснаги на продуктивну працю нам дають наші викладачі, котрими ми пишаємося.
29-09-2016 Строка
До Всеукраїнського Дня Бібліотек Фото

Якщо книга – це скарб, то бібліотека Навчально-наукового інституту №2 – скарбниця. Тут завжди можна знайти цікаву інформацію, необхідну у навчальному процесі і повністю зануритися у розумову діяльність.

29-09-2016 Строка
Засідання конференції трудового колективу Фото

27 вересня в Національній академії внутрішніх справ відбулося засідання Конференції трудового колективу, що проходить щорічно, відповідно до Закону України "Про вищу освіту" та Статуту НАВС.

28-09-2016 Строка
Дозвілля у ННІ №2 Фото

Важливу роль у адаптації курсантів до навчання у Національній академії внутрішніх справ відіграють куратори. Вони підтримують атмосферу доброзичливості у групах своїх підопічних і роблять усе можливе для загального розвитку кожного члена групи.

26-09-2016 Строка
Маленьке диво – оперета Фото

Оперета – це особливий жанр театрального мистецтва. Її можна визначити як музичну постановку, яка гармонійно поєднує в собі вокальну майстерність артистів з їх сценічними діалогами і танцювальними етюдами.

24-09-2016 Строка
Ознайомлення з міжнародним досвідом Фото

15-17 вересня на базі юридичної клініки державного вищого навчального закладу Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відбулася Міжнародна науково-практична конференція, яка проводилася в рамках реалізації проекту "School of Clinical Legal Education: V4 + Ukraine" за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X