Українська версія сайту

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Кафедра криміналістичних експертиз навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ запрошує…

У новий рік з новими перемогами

У новий рік з новими перемогами

У період з 28.01.2015 по 02.02.2015 року, у спорткомплексі Національного педагогічного університету імені Драгоманова, проходив Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків…

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА НДЕКЦ З КУРСАНТАМИ

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА НДЕКЦ З КУРСАНТАМИ

29 січня курсанти навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів зібралися в актовому залі для важливої зустрічі.

Дієвий спосіб закріплення знань

Дієвий спосіб закріплення знань

В 1 півріччі 2014-2015 навчального року, по ініціативі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів НАВС та за підтримки керівництва…
02-03-2015 Строка
Міжкафедральна та міжвузівська діяльність кафедри криміналістичних експертиз Фото

Головним завданням будь-якого навчального закладу є, передусім, підготовка висококваліфікованих фахівців. На досягнення цієї мети і спрямовані зусилля науково-педагогічних працівників кафедри криміналістичних експертиз. Особливе місце у підвищенні майстерності та професіоналізму займає співпраця викладачів кафедри криміналістичних експертиз з іншими кафедрами НАВС та інших ВНЗ.

01-03-2015 Строка
Навчаємо якісному розслідуванню дорожньо-транспортних пригод Фото

Розслідування дорожньо-транспортної пригоди – це складний та багатофункціональний процес, що вимагає ґрунтовного наукового аналізу, умінь застосовувати криміналістичну техніку, а відтак – і підвищення рівня підготовки фахівців правоохоронної сфери. Важливу роль у вирішенні цієї актуальної проблеми відіграє Національна академія внутрішніх справ.

26-02-2015 Строка
Вітаємо Анастасію Безчасну із призначенням Академічної стипендії Президента України Фото

Курсанта 3-го курсу Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ Анастасію Безчасну відзначено Академічною стипендією Президента України.

23-02-2015 Строка
Профорієнтаційна робота – складова виховного процесу НАВС Фото

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована, по-перше, на профілактику правопорушень серед неповнолітніх, по-друге, інструктажу щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, речовинами, по-третє, підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

19-02-2015 Строка
Визнання нашого сайту Фото

Webometrics Ranking of World's Universities оприлюднив рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності у мережі станом на січень 2015 року.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X