Українська версія сайту

Велике поруч

Велике поруч

У Національній академії внутрішніх справ ми оточені неабиякою підтримкою. Кожного дня сили і наснаги на продуктивну працю нам дають наші викладачі, котрими ми пишаємося.

Приклад для наслідування

Приклад для наслідування

Розвиваючись, ми обираємо собі наставників, тих кого можна наслідувати, переймати досвід. У Навчально-науковому інституті підготовки фахівців для експертно-криміналістичних…

Незламна душа курсанта

Незламна душа курсанта

З покон віків душа українського народу – пісня, вона проникає у саме серце і зачіпає за живе. Душа курсанта ж – це стройова пісня, присвячена мужності і нездоланності свого…

Ще одна перемога

Ще одна перемога

Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, як і вся система Національної академії внутрішніх справ, виховує відповідальних,…
27-04-2016 Строка
Місія триває Фото

Робота юридичної клініки активно набирає обертів і підключає до своєї діяльності все більше представників навчально-наукового інституту №2.

27-04-2016 Строка
Співоче поле Фото

Романтична атмосфера на відкритому просторі, де щорічно проводяться концерти, фестивалі, вистави. Також тут проводять виставки квітів, про яких далі і буде йти мова.

27-04-2016 Строка
Подорож бібліотекою Фото

На передодні тридцятої річниці до Дня пам’яті Чорнобиля курсанти першого курсу навчально-наукового інституту №2 відвідали музей бібліотеки.

27-04-2016 Строка
Динамо vs Ворскла Фото

24 квітня в Києві відбувся матч 23-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги, в якому «Динамо» обіграло «Ворсклу». Таку подію не могли пропустити курсанти першого курсу навчально-наукового інституту №2 НАВС.

26-04-2016 Строка
30-ті роковини Чорнобильської трагедії Фото

30 років тому світ сколихнула страшна новина – 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X