Українська версія сайту

Судово-експертна діяльність: сучасний стан та перспективи розвитку

Судово-експертна діяльність: сучасний стан та перспективи…

23 квітня 2015 року на базі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ відбулося засідання…

Круглий стіл з актуальних питань

Круглий стіл з актуальних питань

28 квітня Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів зібрав за круглим столом науково-практичну конференцію. Усі бажаючі могли…

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА НДЕКЦ З КУРСАНТАМИ

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА НДЕКЦ З КУРСАНТАМИ

29 січня курсанти навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів зібралися в актовому залі для важливої зустрічі.

Дієвий спосіб закріплення знань

Дієвий спосіб закріплення знань

В 1 півріччі 2014-2015 навчального року, по ініціативі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів НАВС та за підтримки керівництва…
22-05-2015 Строка
Добро - з нами, добро - в нас Фото

Добро оточує нас, живе у кожному і лише потребує маленького поштовху, аби показати себе.

22-05-2015 Строка
Феєрія жіночої вроди Фото

21 травня відбувся фінал конкурсу дівочої краси, розуму та таланту «Міс Академія-2015». Забігаючи наперед, зазначу, що такий захід в нашому навчальному закладі традиційно став святом феєрії жіночої вроди та ще раз проілюстрував, що в Національній академії внутрішніх справ навчаються найгарніші та найрозумніші дівчата.

20-05-2015 Строка
Чемпіонат України з кульової стрільби Фото

Спорт є невід`ємною частиною курсантського життя. Підкорюючи вершини Олімпу, вони не тільки фізично розвиваються, але й здобувають золоті, срібні та бронзові медалі до колекції Національної академії внутрішніх справ. Так,у навчально-науковому інституті підготовки фахівців для експертних підрозділів навчається майстер спорту України з кульової стрільби Вікторія Корж. Уже кілька років підряд Вікторія на змаганнях різного рівня виборює різноманітні нагороди.

18-05-2015 Строка
Вічний вогонь Фото

Друга світова війна... Як багато приховано в цих словах. Пекучий біль, гіркі сльози, довгі, болісні дні, місяці, роки, коли кожна секунда наповнена страхом.

01-05-2015 Строка
Круглий стіл з актуальних питань Фото

28 квітня Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів зібрав за круглим столом науково-практичну конференцію. Усі бажаючі могли взяти участь в обговоренні досить важливої теми, на сьогодні.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X