Українська версія сайту

Круглий стіл

Круглий стіл

Шановні курсанти, слухачі та науково-педагогічні працівники! взяти участь у роботі круглого столу «Використання спеціальних знань під час розслідування корупційних правопорушень».

Виставка «Зброя та безпека»

Виставка «Зброя та безпека»

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека».

Зустріч з проректором

Зустріч з проректором

8 вересня 2014 року в стіни нашого інституту завітав проректор Національної академії внутрішніх справ полковник міліції Сокуренко Валерій Васильович, який привітав курсантів…
25-11-2014 Строка
Круглий стіл на тему: «Використання спеціальних знань під час розслідування корупційних правопорушень» Фото

Корупція в нашій країні справедливо сприймається суспільством як складне соціальне явище, органічна частина нашого повсякденного життя, що негативно впливає на всі аспекти політичного і соціально-економічного розвитку держави, загрожує демократії і правам людини, реалізації принципу верховенства права, підриває соціальну справедливість, легітимність публічних інституцій, добробут, завдає шкоди національній безпеці.

24-11-2014 Строка
Відкритий турнір з настільного тенісу – кубок А.С. Макаренка! Фото

Кафедрою вогневої та спеціальної фізичної підготовки навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів НАВС, а також кафедрою управління та роботи з персоналом НАВС проведено турнір з настільного тенісу на кубок видатного українського педагога А.С. Макаренка, який з 1935 по 1936 р. працював в центральному апараті ОВС України.

17-11-2014 Строка
Благородність і честь доведена на ділі Фото

Хоча курсанти академії не вивчають латину, зі словом «донорство» вони знайомі краще будь-кого іншого. Чимало курсантських сердець сколихнуло прохання про потребу у крові, для доблесних воїнів АТО. У понеділок 17 листопада, з чітким усвідомленням всієї вагомості справи, курсанти навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів здійснили поїздку до Київського міського центру крові для свого внеску в загальну справу.

13-11-2014 Строка
Правильний вибір професії – твій успішний життєвий шлях! Фото

Головним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

11-11-2014 Строка
Чемпіонат з гімнастики Фото

6 листопада 2014 року на базі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції був проведений чемпіонат Національної академії внутрішніх справ з гімнастики.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X