Українська версія сайту

Круглий стіл

Круглий стіл

Шановні курсанти, слухачі та науково-педагогічні працівники! взяти участь у роботі круглого столу «Використання спеціальних знань під час розслідування корупційних правопорушень».

Виставка «Зброя та безпека»

Виставка «Зброя та безпека»

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека».

Зустріч з проректором

Зустріч з проректором

8 вересня 2014 року в стіни нашого інституту завітав проректор Національної академії внутрішніх справ полковник міліції Сокуренко Валерій Васильович, який привітав курсантів…
28-10-2014 Строка
Проводимо лекції -  отримуємо бажані результати Фото

Нещодавно в Будинку вчителя у місті Києві проведено робочу зустріч заступників директорів загальноосвітніх закладів з виховної роботи Шевченківського району. Серед запрошених Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, що представляв Національну академія внутрішніх справ, а також представники ЗМІ.

28-10-2014 Строка
Уклін та шана героям-визволителям України Фото

Сьогодні – День визволення України від нацистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

24-10-2014 Строка
Гімнастика Фото

22.10.2014 року відбулись змагання з прикладної гімнастики. Свої вміння і навички продемонстрували 60 курсантів 1-го, 2-го, 3-го та 5-го курсів, а саме: Хлопців – 40 і дівчат – 20.

23-10-2014 Строка
Вітаємо з перемогою ! Фото

Художня самодіяльність – одна с форм творчості, масова мистецько-культурна діяльність. Завдання самодіяльності: виявити та продемонструвати свої вміння та навички. Такі заходи акумулюють, очищають, утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу в цілому.

22-10-2014 Строка
Правильний вибір професії важливий крок у житті Фото

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед школярів й учнів технікумів і училищ та їх батьків стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X