Українська версія сайту

Круглий стіл

Круглий стіл

Шановні курсанти, слухачі та науково-педагогічні працівники! взяти участь у роботі круглого столу «Використання спеціальних знань під час розслідування корупційних правопорушень».

Виставка «Зброя та безпека»

Виставка «Зброя та безпека»

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека».

Зустріч з проректором

Зустріч з проректором

8 вересня 2014 року в стіни нашого інституту завітав проректор Національної академії внутрішніх справ полковник міліції Сокуренко Валерій Васильович, який привітав курсантів…
22-10-2014 Строка
Правильний вибір професії важливий крок у житті Фото

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед школярів й учнів технікумів і училищ та їх батьків стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

21-10-2014 Строка
Осінь на Бульварі Перова Фото

Коли осінь вже нагадує про себе похолоданням і затяжними дощами, співпраця із комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району тільки пожвавлюється.

21-10-2014 Строка
Відкритий турнір з боротьби самбо Фото

19 жовтня 2014 року в місті Києві, відбувся відкритий турнір СК «ОБЕРІГ» з боротьби самбо.

19-10-2014 Строка
Господарська субота Фото

Ні для кого не секрет, що курсантів, окрім дотримання дисципліни і виконання обов'язків перед державою, навчають підтримувати порядок у своєму навчальному закладі і за його межами.

19-10-2014 Строка
Про минуле Дніпровських вод Фото

Попри стислий графік і напружений режим роботи ми раціонально використовуємо свій час і завжди знаходимо вільну хвилинку для відпочинку і саморозвитку. Академія піклується не лише про фізичне, але й про культурне збагачення особового складу, тому перед культторгами інститутів завжди стоїть нелегка задача з вибору маршруту для кожного курсу.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X