Українська версія сайту

Круглий стіл

Круглий стіл

Шановні курсанти, слухачі та науково-педагогічні працівники! взяти участь у роботі круглого столу «Використання спеціальних знань під час розслідування корупційних правопорушень».

Виставка «Зброя та безпека»

Виставка «Зброя та безпека»

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека».

Зустріч з проректором

Зустріч з проректором

8 вересня 2014 року в стіни нашого інституту завітав проректор Національної академії внутрішніх справ полковник міліції Сокуренко Валерій Васильович, який привітав курсантів…
17-11-2014 Строка
Благородність і честь доведена на ділі Фото

Хоча курсанти академії не вивчають латину, зі словом «донорство» вони знайомі краще будь-кого іншого. Чимало курсантських сердець сколихнуло прохання про потребу у крові, для доблесних воїнів АТО. У понеділок 17 листопада, з чітким усвідомленням всієї вагомості справи, курсанти навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів здійснили поїздку до Київського міського центру крові для свого внеску в загальну справу.

13-11-2014 Строка
Правильний вибір професії – твій успішний життєвий шлях! Фото

Головним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

11-11-2014 Строка
Чемпіонат з гімнастики Фото

6 листопада 2014 року на базі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції був проведений чемпіонат Національної академії внутрішніх справ з гімнастики.

10-11-2014 Строка
«Караоке на майдані» Фото

9 листопада на головній вулиці Києва пройшли зйомки телепрограми «Караоке на майдані». Всі бажаючі мали змогу бути свідками цього дійства, а також спробувати себе у ролі учасника, пройшовши відбірний тур. Не виключенням стали й курсанти І і ІІ курсу нашого інституту.

07-11-2014 Строка
Курсанти академії – учасники міжнародної конференції Фото

Час не стоїть на місці, як і методи вчинення кримінальних правопорушень, які з року в рік удосконалюються та модернізуються. Саме тому протидія злочинності в сучасних умовах – це складний та багатофункціональний процес, що вимагає ґрунтовного наукового аналізу державно-правової діяльності, а відтак – і підвищення рівня підготовки фахівців-юристів, правоохоронців. В Україні щороку відбувається чимало наукових заходів з цієї тематики, спрямованих на вивчення та вдосконалення механізму протидії злочинності. Важливу роль у вивченні цієї актуальної проблеми відіграють навчальні заклади системи МВС. Так у Львівському державному університеті внутрішніх справ 31 жовтня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності в сучасних умовах».

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X