Українська версія сайту

Ще одна перемога

Ще одна перемога

Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, як і вся система Національної академії внутрішніх справ, виховує відповідальних,…

Футбольний фінал інституту експертів - криміналістів

Футбольний фінал інституту експертів - криміналістів

Легка напруга і маса емоцій охоплювала спортивне поле Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів протягом серії футбольних…

Курсантська кров для учасника АТО

Курсантська кров для учасника АТО

Сьогодні серед нас мабуть не залишилось ні однієї байдужої людини, яка б не переймалася подіями, що відбуваються на сході нашої країни. У багатьох з нас серце крається, коли…
12-10-2015 Строка
Експерти-криміналісти у армліфтингу Фото

Справжні спортсмени не знають відпочинку, і вихідні для них - це лише ще один шанс проявити себе. Курсанти із Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів присвятили 10-11 жовтня новим досягненням і відвідали Кубок України з армліфтингу.

12-10-2015 Строка
Засідання наукового гуртка «Спеціальні дослідження» кафедри криміналістичних експертиз Фото

8 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання гуртка «Спеціальні дослідження» кафедри криміналістичних експертиз ННІПФЕКП НАВС.

11-10-2015 Строка
День духовного спокою Фото

За старою православною традицією, неділю люди завжди присвячували церкві. Курсанти першого курсу Навчально-наукового інституту підготовки фахівціів для експертно-криміналістичних підрозділів вирішили не нехтувати цим, і відвідали одну з найвизначнічих пам’яток столиці, а саме Києво-Печерську Лавру.

10-10-2015 Строка
Вагома справа Фото

Ініціатива курсанта – це мета, для досягнення якої докладається максимум зусиль, щоб результат доводив високий статус працівника органів внутрішніх справ.

09-10-2015 Строка
Переможний старт Фото

Доказом того, що Національна академія внутрішніх справ не вміє програвати, став візит до Національного університету біоресурсів і природокористування.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X