Українська версія сайту

Виставка «Зброя та безпека»

Виставка «Зброя та безпека»

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека».

Зустріч з проректором

Зустріч з проректором

8 вересня 2014 року в стіни нашого інституту завітав проректор Національної академії внутрішніх справ полковник міліції Сокуренко Валерій Васильович, який привітав курсантів…
18-12-2014 Строка
Свято доблесті і честі! Фото

17 грудня, напередодні Дня міліції, весь особовий склад навчально-наукового інституту для підготовки фахівців експертно-криміналістичних підрозділів зібрався в актовому залі.

17-12-2014 Строка
Нові досягнення курсантів інституту в сфері володіння іноземними мовами Фото

Категорія «інформаційна безпека» виникла з появою засобів інформаційних комунікацій між людьми, а також з усвідомленням особою наявності у неї та інших спільних інтересів, яким може бути завдано збитку шляхом впливу на засоби інформаційних комунікацій, наявність і розвиток яких забезпечує інформаційний обмін між всіма елементами суспільства. У даний момент життєдіяльність сучасного суспільства та окремої людини, як ніколи раніше, базується на інформаційних взаємовідносинах.

12-12-2014 Строка
Вічна пам’ять ! Фото

Деснянський район міста Києва, щороку разом із українською громадою вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

12-12-2014 Строка
Змагання з боротьби Самбо Фото

4 грудня 2014 року на базі навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та Національної гвардії України відбувся чемпіонат Національної академії внутрішніх справ з боротьби самбо.

11-12-2014 Строка
Ціною життя! Фото

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Цю пам'ятну дату затверджено Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipsk@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X