Українська версія сайту

Безпека народу - найвищий закон!

Безпека народу - найвищий закон!

Відчути себе справжнім захисником та допомогати людям, таку можливість мали курсанти навчально-наукового інституту № 2 НАВС. До свята з нагоди Дня Перемоги правоохоронці та…

Час для молодих вчених проявити себе

Час для молодих вчених проявити себе

21 квітня у Навчально-науковому інституті №2 відбулася Науково-теоретична конференція наукового товариства курсантів та слухачів ,,Актуальні питання техніко-криміналістичного…

Велике поруч

Велике поруч

У Національній академії внутрішніх справ ми оточені неабиякою підтримкою. Кожного дня сили і наснаги на продуктивну працю нам дають наші викладачі, котрими ми пишаємося.

Приклад для наслідування

Приклад для наслідування

Розвиваючись, ми обираємо собі наставників, тих кого можна наслідувати, переймати досвід. У Навчально-науковому інституті підготовки фахівців для експертно-криміналістичних…

Незламна душа курсанта

Незламна душа курсанта

З покон віків душа українського народу – пісня, вона проникає у саме серце і зачіпає за живе. Душа курсанта ж – це стройова пісня, присвячена мужності і нездоланності свого…
24-06-2016 Строка
Вагомий привід для зібрання у криміналістів Фото

Чудовим приводом для проведення зібрання особового складу у Навчально-науковому інституті №2 стала особлива подія минулого, а точніше прийняття головного закону.

14-06-2016 Строка
Починаємо підбивати підсумки Фото

Навчальний рік у Навчально-науковому інституті № 2 підходить до завершення, тому час підбивати підсумки і робити висновки щодо проведеної роботи.

06-06-2016 Строка
Літня пауза у роботі юридичної клініки Фото

Для школярів прихід літа знаменується відсутністю шкільних занять і безліччю вільного часу, для учасників юридичної клініки це ж означає, що профорієнтаційна робота у загальноосвітніх навчальних закладів цього навчального року завершена.

06-06-2016 Строка
Кращий випускник з криміналістичного слідознавства Фото

Нещодавно в ННІ№2 НАВС кафедрою криміналістичних експертиз (відповідальний професор кафедри Удовенко Ж.В. та доцент кафедри Шведова О.В.) проведено олімпіаду на краще знання навчальної дисципліни «Криміналістичне слідознавство».

06-06-2016 Строка
Донори – дітям! Фото

До дітей у правоохоронців особливе відношення, ми усіма можливими способами намагаємося допомагати їм пізнавати світ і забезпечувати сприятливі умови для нормального розвитку.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X