Українська версія сайту

Навчально-науковий інституту №3 відвідала делегація Вищої школи поліції Федеративної Республіки Німеччини

Навчально-науковий інституту №3 відвідала делегація…

У рамках міжнародного співробітництва з 12 вересня в Національній академії внутрішніх справ з робочим візитом перебувала делегація Вищої школи поліції ФРН міста Мюнстер.

У вихідні дні курсанти ННІ №3 відвідали урядовий квартал

У вихідні дні курсанти ННІ №3 відвідали урядовий квартал

17 та 18 вересня, відповідно до Плану вихідного дня, курсанти-першокурсники факультету № 1 навчально-наукового інституту № 3 відвідали урядовий квартал.

День фізичної культури та спорту у стінах Навчально-наукового інституту №3

День фізичної культури та спорту у стінах Навчально-наукового…

Кожної другої суботи вересня в Україні святкують День фізичної культури та спорту. 10 вересня 2016 року у Навчально-науковому інституті №3 відбулися спортивні змагання між…

Національна гвардія України запровадила нові форми професійно-психологічного відбору

Національна гвардія України запровадила нові форми…

Вперше в історії силових структур України, 6 вересня відбувся професійно-психологічний відбір офіцерів на нові посади у формі випробування на конкурсній основі.

Свято знань – подія актуальна та урочиста

Свято знань – подія актуальна та урочиста

Сьогодні у навчально-науковому інституті №3 відбулось свято День знань – подія актуальна та урочиста для всіх навчальних закладів України. Для нас це також визначний день,…
19-01-2017 Строка
Проведення агітаційної роботи військовослужбовцями факультету НГУ Фото

19 січня поточного року курсанти та офіцери факультету підготовки фахівців для Національної гвардії України у черговий раз здійснили виїзд на агітаційну роботу до одного з громадських місць міста Києва.

18-01-2017 Строка
Профорієнтаційна робота ННІ №3 Фото

Протягом кінця грудня минулого року та січня поточного року курсанти Навчально-наукового інституту № 3 НАВС під час проходження стажування в практичних підрозділах управлінь поліції, паралельно проводять профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів середніх загальноосвітніх шкіл. Курсанти при проведенні таких зустрічей з учнями, розповідають про кількість факультетів, які існують в академії, яких фахівців готують на кожному з факультетів, про навчання, про проходження ними стажування в практичних підрозділах поліції, про своє дозвілля та інші цікаві речі, які проходять під час навчання в академії.

18-01-2017 Строка
На факультеті НГУ відбулося відкриття першого навчального періоду Фото

17 січня поточного року на великому плаці Навчально-наукового інституту № 3 Національної академії внутрішніх справ в урочистій атмосфері пройшов мітинг присвячений початку першого навчального періоду 2017 року.

17-01-2017 Строка
Слухачі магістратури ННІ №3 розпочали стажування у територіальних підрозділах Національної поліції Фото

Логічним завершенням вивчення будь-якого теоретичного курсу є практичне його закріплення. Напередодні відбуття у зимову канікулярну відпустку, у грудні місяці, із слухачами магістратури факультету № 1 навчально-наукового інституту №3 був проведений детальний інструктаж щодо проходження стажування у практичних підрозділах.

16-01-2017 Строка
Онлайн-доступ до підручників видавництва ТОВ «Центр навчальної лiтератури» (ЦУЛ) Фото

Відкрито передплачений онлайн-доступ до навчальної літератури з гуманітарних, природничих та технічних наук, бухгалтерського обліку, фінансів, економіки, менеджменту, маркетингу, права, від видавництва ТОВ «Центр навчальної лiтератури» (ЦУЛ).

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02121 м.Київ, вул. Колекторна 4

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnigb@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 561-18-39

X
X