НАВС у фіналі!

23-03-2015 Переглядів: 78

ФК «Динамо-Академія», суттєво підкріплений гравцями свого головного партнера СК «Чайка» із Петропавлівської Борщагівки, впевнено дійшов до фіналу кубку, присвяченого пам’яті В. Г. Чанова. Нагадаємо даний турнір проводиться під егідою Києво-Святошинської районної федерації футболу Київської області. 21 березня на стадіоні «Козак-Арена» відбувся останній тур, у якому наша команда надвпевнено, із сухим рахунком 19:0, перемогла аутсайдера турніру ФК «Музичі». У першому таймі були задіяні гравці основного складу, які вже на третій хвилині відкрили лік голам для НАВС. По перерві в гру вступила молодь, яка продовжила таранити ворота суперника і довела рахунок до розгромного. Єдиним невтішним моментом для нас можна відмітити лише власний пробитий м’яч, який після чергового пострілу по воротах невдало «нахромився» на арматуру.

Фінальна гра, присвячена відомому воротареві минулих років відбудеться у неділю 29 березня в 12.00 годин на розкішному газоні «Козак-Арена». Протистоятиме нашій команді титулований футбольний колектив ФК «Джуніорс» Шпитьки. Запрошуємо всіх бажаючих у вихідний від роботи день прийти та підтримати свою улюблену команду!