Футбольна перемога у Вишгороді (фото, відео)

04-11-2015 Переглядів: 374

31 жовтня ФК «Динамо-Академія» мав виїзну гру у Вишгороді з місцевою командою ФК «Чайка». Вишгородська команда займає середню позицію турнірної таблиці і наприкінці чемпіонату забезпечила собі місце у Першій лізі на наступний сезон. Проте, незважаючи на все, гра видалася видовищною та принциповою.

Динамівці не змогли із перших хвилин заволодіти ігровою перевагою на стадіоні «Енергетик» і приблизно перших хвилин двадцять точилася майже рівна боротьба. Браку техніки, звичайно ж, додавав газон стадіону, який наприкінці осені був геть у незадовільному стані. Вишгородці навпаки почувалися добре та знали кожну ямку свого поля, в результаті чого декілька разів створили проблеми захисникам академії. Але з часом гравці ФК «Динамо-Академія» почали створювати все більше небезпечних моментів. Черговий навіс на ворота виграв Максим Сутула та головою переправив м’яч у сітку, але арбітр побачив у його діях порушення і чомусь відмінив взяття воріт. Як стало відомо пізніше, після перегляду відеозапису моменту, – арбітр допустив помилку, адже гол був забитий без порушень правил. Чудову нагоду відзначитись та повести у рахунку наприкінці першого тайму мав Дмитро Шевчук, який перекидав воротаря суперників, але не розрахував сили удару і м’яч пролетів поруч із поперечиною, нажаль із іншої сторони воріт.

У перерві головний тренер біло-блакитних Едуард Павлов наголосив на ударах по воротах зі зручної дистанції. Внаслідок наступальних дій гравцям Чайки довелось порушити правила майже на межі власного карного майданчика. Без вагань, арбітр матчу призначив штрафний удар. Чайка вибудувала стінку, але вона виявилася безсилою після гарматного пострілу Дмитра Бровка, який загнав м’яч у ворота із реактивною швидкістю. ФК «Динамо-Академія» повів у рахунку 1:0, але Чайка не погоджувалась і спробувала відігратись, щоправда безуспішно. Біло-блакитні провели чергову комбінацію і вже цього разу відмінно спрацювала зв’язка Шпиця-Шевчук. Роман протягнув м’яча по лівому флангу та зробив прострільну передачу повз ворота, на яку відгукнувся Дмитро та із зручної дистанції розстріляв ворота вишгородської команди. Незважаючи на 0:2 ФК «Чайка» не збавляв обертів і хотів забити бодай гол престижу, але клас гравців ФК «Динамо-Академія» був вищим. Третій м’яч у ворота вишгородців забив Владислав Примушко, який вийшов на заміну наприкінці зустрічі.

ФК «Чайка» завершує сезон 2015 року поразкою, а ФК «Динамо-Академія» перемагає у 16-му турі із переконливим рахунком 3:0 та зберігає за собою шанс на підвищення в класі в наступному році.