Експерти-криміналісти в армліфтингу

12-10-2015 Переглядів: 110

Справжні спортсмени не знають відпочинку, і вихідні для них – це ще один шанс проявити себе. Курсанти з навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів присвятили 10 та 11 жовтня новим досягненням і відвідали Кубок України з армліфтингу.

Спеціальним гостем Кубку став олімпійський чемпіон з важкої атлетики 2012 року, призер чемпіонату світу та чемпіонатів Європи, заслужений майстер спорту України Олексій Торохтій – приклад для наслідування і людина з невимовною силою волі.

Змагання зібрали професіоналів-учасників і безліч вболівальників, що підтримували своїх колег і друзів у нелегкій справі, де поєднується сила духу і тіла. Після двох днів напружених протистоянь, ми можемо з гордістю повідомити, що наші спортсмени вкотре стали призерами і гордістю свого навчального закладу.

Отже, IV місце у ваговій категорії до 90 кг виборов Самарський Ярослав (ІІ курс); III місце у ваговій категорії до 70 кг здобула Яшкир Наталія (ІІ курс).

Щиро вітаємо наших курсантів і нехай жага до перемоги завжди їх супроводжує.