Українська версія сайту

Академія відзначила День Державного Прапора України

Академія відзначила День Державного Прапора України

23 серпня Національна академія внутрішніх справ відзначила День Прапора. Урочисте підняття одного з символів української державності відбулося на базі відділу спеціальної…

Табірний збір 2016

Табірний збір 2016

Сьогодні на базі відділу спеціальної та фізичної підготовки (Віта Поштова) Національної академії внутрішніх справ розпочався табірний збір курсантів першокурсників.

Автодрифтинг очима курсантів

Автодрифтинг очима курсантів

В наших курсантів кров юна та повна адреналіну, тому на останніх вихідних перед відпусткою найенергійніші та найжвавіші вирішили поїхати на так зване автошоу.

Проходження ознайомчої практики першокурсниками

Проходження ознайомчої практики першокурсниками

14 липня в ході проходження ознайомчої практики курсанти першого курсу відділу спеціальної та фізичної підготовки НАВС відвідали Києво-Святошинський відділ поліції.

Дружній матч між курсантами та офіцерами

Дружній матч між курсантами та офіцерами

12 липня був спекотний день, але для курсантів першого курсу та офіцерів відділу спеціальної та фізичної підготовки НАВС це не стало перешкодою для активного відпочинку.
05-10-2016 Строка
Збереження генофонду країни – одне з головних завдань нашого часу Фото

Чевертого жовтня до курсантів відділу спеціальної та фізичної підготовки завітала фахівець Центральної поліклініки МВС України лікар гінеколог- ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук Ольга Курбацька.

05-10-2016 Строка
Екологічне виховання молоді Фото

Першокурсники відділу спеціальної та фізичної підготовки НАВС завжди готові прийти на допомогу.

30-09-2016 Строка
Прогулянка містом Фото

Початок осені все ще схоже на літо і навіть сонце ще радує нас своїм теплом. Небо все таке ж блакитне і бездонне, а пухнасті хмари мчать у далечінь. Київ по-своєму особливий в усі пори року. Погода подарувала нам теплі вихідні. Скориставшись подарунком курсанти першого курсу не забарившись вирушили в місто на пошуки яскравих вражень та казкових краєвидів.

30-09-2016 Строка
Відвідання Галереї ART 14 Фото

Галерея ART 14 розпочала свою діяльність у 2010 році. Спеціалізується на презентації актуального (contemporaryart) і модерного мистецтва.

27-09-2016 Строка
Формування згуртованості в курсантському колективі Фото

Групова згуртованість – це утворення, розвиток і формування зв'язків у групі, які забезпечують перетворення зовні заданої структури на психологічну спільність людей, психологічний єдиний організм, який живе за своїми нормами і законами відповідно до своїх цілей і цінностей.

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с.Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
csfp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X