Режим роботи читальної зали відділу:

Останній робочий день місяця – санітарний (користувачі не обслуговуються).

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
8:30 - 17:30 8:30 - 17:30 8:30 - 17:30 8:30 - 17:30 8:30 - 17:30 вихідний вихідний

Відділ обслуговування літературою ЮПФ є структурним підрозділом загальної бібліотеки НАВС (надалі – Бібліотека), є навчально-допоміжним, інформаційним, культурно-освітнім структурним підрозділом НАВС, який сприяє навчальній, дослідницькій та культурно-освітній діяльності викладачів та студентів НАВС.

Завідувач відділу – Оверченко Юлія Іванівна
Завідувач відділу – Оверченко Юлія Іванівна
Провідний бібліотекар - 
    Соболь Людмила Миколаївна

Провідний бібліотекар - Соболь Людмила Миколаївна
Провідний бібліотекар - 
   Драч Віра Гнатівна

Провідний бібліотекар - Драч Віра Гнатівна
Бібліотекар І категорії -        
 Касіч Світлана Валеріївна

Бібліотекар І категорії - Касіч Світлана Валеріївна
Бібліотекар ІІ категорії - 
Данюк Олена Олександрівна

Бібліотекар ІІ категорії - Данюк Олена Олександрівна

Книжковий фонд відділу станом на 01.01.2014 нараховує 74208 примірника.

Із них: наукові 13926, учбова 43323, художні 2914,брошури 14045, українською мовою 62493

В період з 1 січня 2013 року по1 січня 2014 року книжковий фонд поповнився на 1279 примірників (290 назв): 267 примірників наукової літератури, 988 примірників (96 назв) учбової літератури; українською мовою 951 примірник.

За єдиною реєстраційною картотекою відділ налічує 1705 користувачів, з них: студенти – 1182, магістри – 132, професори та викладачі – 169, співробітники -101.

Відділ обслуговування літературою ЮПФ НАВС забезпечує студентів юридичного факультету та факультету психології комплектами учбової літератури (щосеместрово), складеними згідно робочих планів, всіх користувачів відділу фаховими та загальнонауковими виданнями, суспільно-політичними, фаховими та нормативними періодичними виданнями, довідковою літературою.

У відділі ЮПФ ведуться алфавітний та систематичний каталоги, а також картотеки: „Учбовий фонд”, „Друковані праці викладачів НАВС”, „Видання НАВС”, “Монографії”.

Виконуються роботи з інформаційного обслуговування читачів при написанні курсових робіт, рефератів, доповідей, а також при підготовці семінарських занять.

Студенти мають змогу користуватися в читальній залі Інтернетом (10 комп’ютерів), а також електронними версіями методичних та навчальних посібників.

Підстави для запису, відрахування та обслуговування в Бібліотеці

Запис до Бібліотеки проводиться на підставі Наказу НАВС про зарахування та посвідченні особи.

Для запису до Бібліотеки необхідно пред’явити студентський квиток або посвідчення (для викладачів та співробітників). При відсутності студентського або посвідчення предявляються виписка з Наказу про зарахування та паспорт (водійські права тощо).

Під час запису до Бібліотеки користувач повинен ознайомитися з Правилами користування та підтвердити своє зобов’язання про їх виконання у читацькому формулярі особистим підписом.

Обслуговування користувачів у Бібліотеці проводиться на підставі студентського квитка або посвідчення (для викладачів та співробітників).

При відрахуванні, академічній відпустці чи звільненні з НАВС користувачі повинні повернути до Бібліотеки всі матеріали, що були отримані ними з бібліотечного фонду та підписати обхідний лист на всіх пунктах обслуговування. У разі неповернення матеріалів Бібліотека направляє відповідні документи для вирішення питання повернення державного майна через судові органи.

Заборговані, втрачені або пошкоджені матеріали

Пам’ятайте, Ви несете відповідальність за всі документи, які знаходяться на Вашому персональному читацькому формулярі.

Потрібно вчасно повертати документи або подовжувати їх термін користування.

У разі виникнення заборгованості, користування Вами бібліотекою блокується до повного повернення заборгованих документів.

У разі втрати або пошкодження матеріалів з бібліотечного фонду Ви зобов’язані відшкодувати їх (в терміни, узгоджені із Бібліотекою) примірником того ж видання, якісною копією або замінити рівноцінним виданням.

Повернути взамін пошкоджених або загублених книжок їх ксерокопії дозволяється лише в разі неможливості її придбання.