ЗНАТИ ПРАВО, СЛУЖИТИ ПРАВУ, ЗАХИЩАТИ ПРАВО Фото

ЗНАТИ ПРАВО, СЛУЖИТИ ПРАВУ, ЗАХИЩАТИ ПРАВО

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

День юриста — професійне свято всіх, хто пов'язаний із захистом прав і свобод громадян України. Сьогодні роль юриста в правовій державі неоціненна. Ця професія важлива для утвердження демократичних цінностей в суспільстві, принципу верховенства права, для захисту інтересів кожної людини та підвищення загального рівня правової свідомості в країні.

На сьогоднішній день юристи працюють абсолютно у всіх сферах діяльності людини. Вони захищають права усіх верств населення. Тому це свято відзначають в кожній державній структурі, комерційних установах — скрізь, де працюють юристи.

Професійну діяльність юристів України регламентує ціла низка законів, головний серед них — Конституція України. Саме вона закріплює усі права громадян України та описує їх обов'язки перед суспільством.

Працівники загальної бібліотеки вітають всіх юристів з професійним святом. Бажаємо вам мудрості, виваженості та витримки у відстоюванні справедливості. Щиро зичимо міцного здоров’я, життєвих гараздів, миру й злагоди, добробуту вашим родинам. Нехай удача, віра у власні сили супроводжують вас в усіх справах та надихають на нові звершення!

Наснаги й натхнення, творчих успіхів, мудрості, духовності, почуття оптимізму!Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд книжкової виставки присвяченої до Дня юриста.

Колектив загальної бібліотеки