Гідні вічності сини Фото

Гідні вічності сини

Отут і нині! Над старим Дніпром,
у древнім місті, що найкраще в світі,
піднесли гідно правди знамено
оплот держави – українські діти.

Макаревська С.


Згідно Указу Президента від 9 листопада 2015 р. №633 21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи.

В цей день ми вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 р.- лютому 2014 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Українці мають усі підстави пишатись, що їхня Батьківщина не раз переживала дні слави, мужньо переносила найважчі випробування. Не одне покоління кращих синів і дочок беззавітно клали своє життя до ніг рідної неньки України.

Нам є з кого брати приклад і в наш час – це герої Небесної Сотні, які полягли під час акції протесту на Євромайдані у грудні 2013 р. та лютому 2014 р. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень свободи, волевиявлення, демократичного майбутнього в європейській державі.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 р., зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською армією. Чимало патріотів України сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі громадян нашої держави підтримують українську армію, яка боронить рідну землю.

Гідність і Свобода – найвищі цінності людства! Українці стали першими європейцями в новітній історії, які за ці цінності поклали свої життя. Сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони сердець. З’ясувалося, що ідеї Майдану , його людський подвиг і гідність є головною європейською цінністю.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!


В читальній залі загальної бібліотеки на факультеті № 2 можна ознайомитись з виставкою, присвяченою Дню Гідності і Свободи.

Запрошуємо усіх охочих.

Касіч С., Соболь Л.